Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Electronic Beats Festival znowu w Warszawie.

Zgłoś nadużycie
Impreza na początku przyszłego roku ponownie odbędzie się w stolicy naszego kraju.

Po podróży po takich miastach Polski jak Gdańsk, Katowice i Poznań, Electronic Beats Festival ponownie zawita do stolicy. Po szalonej, kwietniowej nocy dzielonej pomiędzy kluby Palladium i Basen, ponownie festiwal Electronic Beats zawita w Warszawie i klubach w których miał okazję już gościć -Palladium i Basen . Już rezerwujcie wolny wieczór.

Impreza skupiająca największe gwiazdy muzyki elektronicznej i alternatywnej odbędzie się w Warszawie 27 lutego i będzie pierwszą z wiosennego cyklu imprez organizowanego przez operatora sieci T-Mobile, które odbędą się także w Bratysławie (6 marca, Refinery Gallery), Pradze (13 marca, Archa Theatre) i Kolonii (29 maja, E-Werk).

Bilety na festiwal z promocyjnej puli Early Bird w cenie 40 zł - klub Palladium , 20 zł - klub Basen lub 60 zł bilet kombo (na obie imprezy) można nabywać za pośrednictwem strony www.electronicbeats.net.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję