Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Rise Against w Polsce!

Zgłoś nadużycie
Grupa Rise Against wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się 10 czerwca 2015 roku w hali Torwar w Warszawie. Organizatorami tego wydarzenia będą agencja Prestige MJM i Rock Radio.

Rise Against to grupa grająca melodyjny hardcore. Zespół powstał w 1999 roku w Chicago i przez 15 lat swojej działalności zyskał miano jednego z najpopularniejszych wykonawców w swoim gatunku. Do Polski Amerykanie przyjadą promować swój najnowszy album "The Black Market".
Ta płyta zawiera dużo świeżych emocji. To produkcja, którą ciężko zignorować lub przejść obok niej obojętnie - opowiada wokalista i gitarzysta Tim McIlarth.

 

Najnowszy krążek grupy powstał w błyskawicznym tempie- od stycznia do marca bieżącego roku i jak przekonują sami artyści tym razem różni się ona od pozostałych albumów zespołu.

Nie doceniałem, czym są piosenki Rise Against, jakie są ich słowa i że mają moc, która może zabrać każdego w najbardziej ciemne miejsce. Wcześniej przywykłem do tego, że wykonuję utwory i pozostaję niewzruszony. Kiedy jednak tworzyliśmy ten album, czegoś takiego nie było. Tarzałem się w smutku i byłem pełny niepokoju - wyjaśnia Tim McIlarth.

W ocenie ekspertów album "The Black Market" jest wyrazem dojrzałości zespołu, którą grupa osiągnęła przez 15 lat swojej działalności.

 

Wejściówki na koncert będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach Empik na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów ruszy już we wtorek, 2 grudnia, o godzinie 16:00. I ważna informacja. Tylko do 24 grudnia bilety będzie można nabywać w promocyjnych cenach o 20 złotych taniej!

Bez wątpienia warto się więc pośpieszyć i zrobić znajomym super prezent na Święta - mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję