Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Twój pociąg na Przystanek Woodstock.

Zgłoś nadużycie
Masz pociąg na Przystanek Woodstock? Ogłoś to całemu światu i weź udział w konkursie!

 

 

Jeździsz na Woodstock pociągiem? Weź udział w konkursie Przewozów Regionalnych na nazwy pociągów, które usłyszymy z megafonów na stacjach i zawiozą nas na 21. edycję Przystanku Woodstock. Do wygrania bilety na musicREGIO, które zawiozą Woodstokowiczów na kolejną edycję imprezy.

Sama podróż pociągiem na Przystanek Woodstock jest już nie lada atrakcją i to właśnie już tam rozpoczyna się integracja i dobra zabawa. W pociągach musicREGIO przemierzających całą Polskę nawiązują się przyjaźnie i zawsze panuje tam znakomita atmosfera.

Pomysł na nazywanie pociągów, jadących na Przystanek Woodstock zrodził się z potrzeby wyróżnienia ich w rozkładach jazdy. Nazwy jakie zostały już nadane składom w poprzednich latach nawiązywały miejsc, postaci i wydarzeń związanych z festiwalem. Tak więc mieliśmy już ,,Dziadka" nazwanego na cześć jednego z wieloletnich woodstokowiczów, ,,Pędzącą Kłodę", ,,Amelinium" , ,,Akademię Sztuk Przepięknych", której pochodzenia nazwy chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć czy nawet ,,Stalowy pęcherz", które ściśle nawiązywał do długiej podróży pociągiem na Woodstock.

 

ZASADY KONKURSU:

1. Prześlij mailem na adres rzecznik@p-r.com.pl maksymalnie 4 propozycje nazw, które dobrze umotywujesz! Pamiętaj! Dobre argumenty to podstawa sukcesu.
2. Wymyślona nazwa może, ale niekoniecznie musi nawiązywać do Przystanku Woodstock.
3. Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do 14 grudnia.
4. Zgłoszenia mailowe muszą zawierać następujące informacje:

a) tytuł wiadomości: "Pociągi nazywaj i bilety wygrywaj",

b) dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, e-mail, telefon kontaktowy),

c) zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptację regulaminu konkursu o treści: „Oświadczam, że: zapoznałem/łam się z Regulaminem Konkursu „Pociągi nazywaj i bilety wygrywaj" i akceptuję jego treść. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Konkursu w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia i ogłoszenia wyników oraz przekazania nagród.",

d) relację pociągu musicREGIO, który uczestnik chciałby nazwać (opcjonalnie).

 

5. Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 10 najlepszych propozycji, a zwycięzcy otrzymają bezpłatny bilet na pociąg musicREGIO, jadący na 21. Przystanek Woodstock oraz powrót do domu.
6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane najpóźniej do 19 grudnia na stronie internetowej Przewozów Regionalnych.
7. Wszystkie szczegóły konkursu są dostępne na stronie internetowej Przewozów Regionalnych:http://przewozyregionalne.pl/node/17744.

 

kostrzynKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję