Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Klubowa Noc- podsumowanie. Kolejna edycja już niebawem!

Zgłoś nadużycie
Prace nad kolejną edycją Klubowej Nocy już ruszyły, ale najpierw czas także na ostateczne podsumowanie 10. edycji największej klubowej imprezy w Polsce, która w październiku i listopadzie odbyła się w ośmiu miastach Polski.

 

Podczas minionej edycji Klubowej Nocy zawitaliśmy ponownie do Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Warszawy, po krótkiej przerwie powróciliśmy do Wrocławia oraz zadebiutowaliśmy w Sopocie, Krakowie i Lublinie. Impreza odbyła się w 87 klubach, gdzie zgromadziliśmy łącznie 32 700 uczestników a przy jej realizacji wzięło udziało 213 osób.

 

Wszystkim, którzy byli i bawili się z nami podczas Klubowej Nocy mówimy dzisiaj ogromne DZIĘKI i zapraszamy na kolejną edycję imprezy, która już w lutym ponownie rozgrzeje Warszawę, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Bydgoszcz i Toruń.


Więcej informacji już niebawem!
Śledźcie naszą stronę oraz profil Klubowej Nocy na Facebooku ( https://pl-pl.facebook.com/KlubowaNoc ), gdzie na bieżąco znajdziecie najświeższe informacje.

 

Do zobaczenia :)

 

Na koniec krótkie wspomnienie Klubowej Nocy w Warszawie.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję