Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Znamy kolejną gwiazdę Przystanku Woodstock.

Zgłoś nadużycie
Do wciąż rosnącego składu kolejnej edycji Przystanku Woodstock dołączyła właśnie francuska grupa Shaka Ponk.

Grupa gra muzykę będącą połączeniem rocka, funk oraz hip-hopu. Zespół powstał w 2004 roku, zaś dwa lata później na rynku wydawniczym ukazał się ich pierwszy album zatytułowany "Loco Con Da Frenchy Talkin".

Zespół stara się jak najlepiej dotrzeć do największej ilości tzw. ,,obywateli sieci" dzięki swojej działalności w świecie wirtualnym, gdzie zyskuje coraz to większą popularność, która przenosi się do świata rzeczywistego w postaci rosnącej liczby koncertów, na coraz większych arenach na całym świecie.

Teksty tworzonych przez grupę utworów w znakomity sposób docierają do sporej grupy fanów na całym świecie także dzięki temu, że są tworzone w kilku językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Przypomnijmy, że dotychczas ogłoszonymi gwiazdami 21. Przystanku Woodstock są grupy Black Label Society oraz Within Temptation.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję