Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Gangnam Style popsuł YouTube'a.

Zgłoś nadużycie
Popularność utworu przerosła najśmielsze oczekiwania programistów YouTube'a do tego stopnia, że liczniki serwisu nie były już w stanie poprawnie zliczać ilości wyświetleń utworu w tym serwisie.

 

Chociaż popularność Gangnam Style w Polsce już nieco przygasła, to jednak zapewne każdy z nas pamięta jak 2 lata temu utwór święcił triumfy w naszym kraju i atakował nasz niemal z każdej strony. Jak jednak się okazuje, numer nadal jest popularny i znany na całym świecie, bowiem liczba jego wyświetleń w YouTube systematycznie wzrasta i urosła już do takiej liczby, że serwery oraz licznik wyświetleń w serwisie tego nie wytrzymał i przestał zliczać liczbę odsłon, która okazała się większa niż przewidywania serwisu. 
Programiści YouTube'a założyli maksymalną liczbę wyświetleń na 2147483647 odtworzeń, jednak ,,Gangnam Style" okazał się silniejszy i zmusił serwis do dokonania zmian i zwiększenia limitu wyświetleń.

Teraz na prawdę można powiedzieć, że ,,Gangnam Style" jest prawdziwym hitem YouTube. Czy to możliwe żeby jeszcze ktoś nie znał tego numeru? Chyba nie.

Gotowi na ,,Gangnam Style"? No to jedziemy!Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję