Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

30 Seconds To Mars znowu w Polsce! Bilety już w sprzedaży!

Zgłoś nadużycie
Grupa powraca do naszego kraju z kolejnym koncertem.

Wszyscy fani grupy 30 Seconds To Mars nie musieli długo czekać na ogłoszenie ich kolejnego koncertu w naszym kraju. Przypomnijmy, że ostatni występ grupy w naszym kraju odbył się 22 czerwca w Rybniku. Po tym niezwykłym show, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, organizatorzy imprezy postanowili ponownie zaprosić 30 Seconds To Mars do Polski. Ostatecznie ustalono, że grupa przyjedzie do naszego kraju ze swoim kolejnym show 8 kwietnia 2015 roku i wystąpi w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 

Wydarzenie już dzisiaj zapowiada się naprawdę interesująco, bowiem jak wiadomo 30 Seconds To Mars nigdy nie zawodzą i już wielokrotnie udowodnili, że potrafią porwać publiczność do zabawy.
Organizatorzy imprezy liczą również na to, że podobnie jak w przypadku koncertu w Rybniku, także i tym razem publiczność nie zawiedzie i przybędzie tłumnie na koncert, ustanawiając kolejny rekord (koncert w Rybniku obejrzało 17 000 fanów, co sprawiło, że było to największe wydarzenie muzyczne jakie odbyło się do tej pory na tym obiekcie.)

 

Bilety na koncert w Ergo Arenie są już dostępne w sieci na www.imprezyprestige.com, Eventim.pl i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.
Specjalne pakiety na koncert będzie można nabywać pod adresem: Adventuresinwonderland.comKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję