Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Ranking czym jaraliście się na youtubie w 2014. W zestawieniu jeden Polak.

Zgłoś nadużycie
Ekipa z youtuba po raz kolejny was podsumowała kultowym już filmikiem z serii rewind, gdzie parodiuje wszystkie największe hity minionego roku zamieszczone w swoim serwisie. To co oglądaliśmy w zeszłym roku??

 Niestety ci za oceanem mają jeszcze mniej życia i więcej czasu tracą na gapienie się bez sensu w monitor, więc części podsumowania nie kumamy ani trochę. ale to co wyłapaliśmy  w 2014 to:

1.Tańczyliśmy Happy. Najpierw 24 godziny teledysku Pharella Willamsa, a potem nagrywaliśmy swoje wersje: Kraków, Warszawa, Pcim dolny i Koło Gospodyń Wiejskich Wypiździewa Górnego. Każdy musiał nagrać. Taki marketing dla ubogich. Przyznajemy się! Tylko jedna wersja tego przeboju,( którego mamy już serdecznie dość) zrobiła na nas ogromne wrażenie. Otóż ekipa klubu Sfinks700. Podeszli nieco inaczej do tematu... a my lubimy rozwiązania niekonwencjonalne. Pozdrawiamy Sopot. 2.oblewaliśmy się wodą. Po co? Dla jaj, wsparcia dla chorych, na złość i dla zabawy. Oblewali się celebryci, firmy, media i nasi znajomi. Nominowani byli kurwa wszyscy, a kto nie był, to znaczy się po prostu nie liczy, co sie równało z towarzyskim samobójstwem.3. całowaliśmy się z obcymi, a w sumie to tylko się na to gapiliśmy, bo jak ktoś spędza całe życie przed kompem to trudno się całować ze znajomymi w jpg. Niby takie ładne i romantycznie i jeszcze wypuszczone jakoś na wiosnę.. potem się okazało jaką komercyjna papką, ale lubimy bajki, to też się jaraliśmy, a co.  Trochę jak randka z tindera. miło się zaczęło, wiemy jako się skończyło :)


4. Oglądaliśmy teledyski. Nie słuchaliśmy, tylko oglądaliśmy. Tematem, który rządził było dupsko. Zaczęła Nicki Minaj, której tęsknota za miłością analną wyrażała pesudo niezależność kobiet, albo po prostu dorobono piękna teorię do tego, że gdzieś głeboko w serduszku pisenkarka bardzo by chciała spróbować w kakao. Tak czy inaczej natchnęła jeszcze Beyonce i Jenifer Lopez (#brawodziewczyny). Trochę z innej beczki. Katty Pery jako Kleopatra, postanowiła zrobić własną wersję teledysku Michaela Jacksona „Remember the time”. Wyszło bardziej różowo, cukierkowo.. Wesołe tarło w cieniu piramid. Starczyło, żebyście naklikali 715 000 000 odsłon.715 000 000


5. Tak! tak! Taaaaaaaaaaak.Mamy swój polski akcent w tym Babilonie. Kiedyś nas kojarzyli z Wałęsą i Chopinem. Teraz z psem-pająkiem, który straszy mieszkańców Warszawy. Dzięki Sylwestrze Wardęgo niech strój spidermana wrzyna Ci się w dupę.


6. kto w sobotni wieczór siedzi w chacie??frajerzy! Dlatego nikt nigdy nie ma czasu oglądać saturday night live, Jimmy'ego Kimmela i klika innych fajnych show prosto z USA. Przy tym gównie co leci w Polsce to naprawdę kawał zacnej telewizji.


7. Graliśmy w gry. Jak nie umiesz w coś grać, to nie graj!!!! A nie czekasz, aż ktoś przejdzie całą grę, potem to nagra, a ty spędzisz 12 h na oglądaniu tego. Znów spędzisz kolejne 24h, żeby spróbować przejść tą jebaną grę sam. Na koniec po 2h stwierdzisz, że w sumie wiesz co będzie dalej, wiec po chuj grać.


8 Że lubimy oglądać młodych i zdolnych to już wiedzą wszyscy, ale teraz nie wystarczy ładnie śpiewać, trzeba też klaskać synchronicznie, no bo jak to tak bez klaskania? I tak wiemy, ze Rubik był pierwszy

Kim jest reszta ludzi występujących w klipie nie mamy pojęcia. To już granice neta do, których boimy się zbliżyć.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję