Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Woodstock 2015: znamy kolejną zagraniczną gwiazdę

Zgłoś nadużycie
Do składu przyszłorocznej edycji Przystanku Woodstock dołączyła właśnie kolejna zagraniczna gwiazda, którą jest grupa Eluveitie.

 

 

Zespół powstał w 2002 roku jako projekt, którego zasadniczą wizją było połączenie death metalu w stylu göteborskim z folkowymi melodiami i tematami muzycznymi ze starożytności. Dzięki temu udanemu miksowi styli muzycznych, który stał się nową falą folk-metalu, grupa Eluveitie jest jedną z najważniejszych kapel metalowych w historii Szwajcarii.

Duży sukces zespołowi przyniósł dziesiąty, jubileuszowy rok ich działalności, kiedy to wydali album ,,Helvetios" oraz kompilację „The Early Years" , które dzięki promocji na 5 kontynentach, trafiły na szczyty światowych list przebojów oraz wysokie notowania w zestawieniach Billboardu.

Ostatnie dwa lata ich działalności wiązały się ze zmianami składu kapeli, które dały im nowe brzmienia i odświeżone spojrzenie na muzykę co w ostateczności przyniosło zespołowi wyróżnienie w postaci prestiżowej nagrody Swiss Music Awards, będącej szwajcarskim odpowiednikiem nagrody Grammy. To zwycięstwo i docenienie przez publiczność dodało grupie skrzydeł na tyle, że zabrali się oni do pracy nad kolejnym krążkiem zatytułowanym ,,Origins", który swoimi brzmieniami nawiązuje do mitologii celtyckiej, o czym będziemy mogli przekonać się podczas nadchodzącego Przystanku Woodstock.

Dotychczas ogłoszeni artyści, którzy pojawią się na imprezie to Black Label Society, Within Temptation i Shaka Ponk.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję