Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Electronic Beats Festival ogłasza gwiazdy imprezy.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy główne gwiazdy Electronic Beats Festival w Warszawie, który odbędzie się w klubach Basen i Palladium 27 lutego.

 

 

Główną gwiazdą imprezy będzie grupa Metronomy, która doskonale wie jak rozgrzać publiczność i dodać muzyce skrzydeł, tak aby porywała na parkietach.

 

Poza Metronomy na imprezie zagra także formacja Highasakite, która swoją muzyką pełną indiepopowych brzmień składa hołd indianom Ameryki Północnej. W ich muzyce natkniemy się na szeroką gamę brzmień, które układają się w harmonijną całość.

 

Podczas Electronic Beats Festival będziemy mogli zobaczyć również występ Adi Ulmansky, która w swojej muzyce w idealny wręcz sposób łączy electro z hip-hopem, co daje efekt w postaci kawałków brzmiących jak przyszłość muzyki klubowej.

 

Podczas imprezy zagra dla nas także Motor City Drum Ensemble będący obecnie jednym z najlepszych DJ'ów świata (wg. Resident Advisor zajmuje 19 miejsce).

 

Sięgając po najlepszych przedstawicieli muzyki klubowej organizatorzy Electronic Beats Festival zaprosili na imprezę także Gillesa Petersona będącego żywą legendą tego rodzaju muzyki, znaną w najlepszych klubach na świecie, a więc nie mogło go również zabraknąć w Warszawie!

 

 

Bilety na imprezę można kupić na stronach www.electronicbeats.net , ebilet.pl, kasie klubu Palladium oraz salonach Empik, Media Markt i Saturn w następujących cenach:
Karnet na oba koncerty (Palladium i Basen): 70 złotych.
Bilet do Palladium: 50 złotych.
Bilet do Basenu: 30 złotych.
Dla wszystkich klinetów T-Mobile do 22 grudnia obowiązuje specjalna zniżka, o której więcej dowiecie się pod adresem http://www.t-mobile-music.pl/electronicbeats.html.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję