Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowy festiwal w Polsce w przyszłym roku.

Zgłoś nadużycie
Znakomicie przyjęte dwie edycje imprezy pod szyldem Wooded powrócą w przyszłym roku do Polski jako Wooded Festival!

 

 

Za powstanie projektu Wooded odpowiedzialni są rozpoznawalni niemal na całym świecie Catz 'n Dogz, C&C Bookings i Feast Artists. Pomimo, że już dawno zabrał nam ich świat, to Wojtek i Grzesiek nadal pamiętają o swoim rodzinnym kraju i to właśnie tu tworzą nową, silną markę eventu opartą na silnym przywiązaniu do tego co naturalne oraz rzecz jasna znakomitym nagłośnieniu.

Już dzisiaj wiadomo, że koncepcja stanowiącą główny trzon imprez spod marki Wooded stanie się również filarem dla Wooded Festivalu, dzięki któremu według zapewnień organizatorów, nasz kraj ma stać się rozpoznawalny na całym świecie i być jego wizytówką, aby także goście z zagranicy wiedzieli, że najlepsze imprezy są właśnie w Polsce.

Jak na razie nie znamy jeszcze ani miejsca, ani daty imprezy. Więcej informacji na ten temat poznamy już na początku przyszłego roku.


Szczegółowych informacji możecie szukać na stronie www.wooded.pl oraz facebookowym profilu imprezy www.facebook.com/wooded.events i oczywiście na klubowa.plKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję