Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Pierwsze gwiazdy Audioriver ogłoszone!

Zgłoś nadużycie
Mamy kolejną niespodziankę od Audioriver! Poznaliśmy już pierwszych artystów, którzy zagrają podczas, 10. jubileuszowej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach 24-26 lipca, tradycyjnie w Płocku.

 

 

Line-up Audioriver 2015 otwierają Simian Mobile Disco, Kalipo, Noisia, Ben Klock, Tale Of Us oraz Fur Coat. Jak mówi rzecznik prasowy festiwalu - Łukasz Napora- to pierwsze ogłoszenie dobrze prezentuje czym jest Audioriver czyli mieszanką doskonale znanych projektów z debiutującymi dopiero artystami.

 

Po tych ogłoszeniach możemy być pewni, że podczas imprezy na pewni nie zabraknie nam mocnego drum & bassu, reprezentowanego przez Noisię oraz bezkompromisowego berlińskiego techno prosto od Bena Klocka.

 

 

Poza tym, już po ogłoszeniu pierwszej puli gwiazd widać, że organizatorzy imprezy pragną sprowadzić do Płocka najlepszych muzyków, wysoko notowanych w światowych zestawieniach muzycznych, jak Noisia, którzy są nominowani w kategoriach Najlepszy DJ i Najlepszy Producent na Drum & Bass Arena Awards 2014, a Tale Of Us i Ben Klock zajęli odpowiednio drugie i szóste miejsce w zestawieniu najlepszych DJ-ów roku 2014 wg czytelników największego międzynarodowego serwisu poświęconego muzyce elektronicznej, Residentadvisor.net.

 

Ambicje zaproszenia na imprezę, tych najlepszych i znanych na świecie muzyków, w żaden sposób nie przekreślają artystów nieco mniej znanych czy dopiero debiutujących jak np. Fur Coat, którzy wydali w tym roku w najważniejszych wytwórniah muzycznych świat takie kawałki jak ,,There's No Time" czy „U Turn".

Niemniej dobrymi, tegorocznymi produkcjami może pochwalić się grupa Kalipo, które znajdziemy na ich debiutanckim albumie ,,Yaruto", który powinien spodobać się fanom takich artystów, jak Bonobo, Caribou czy Moderat.

 

Przypominamy, że bilety oraz specjalne, jubileuszowe bilety kolekcjonerskie na festiwal są już dostępne w sprzedaży. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ oraz na www.audioriver.pl

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję