Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Woodstock 2015: znamy kolejnych artystów.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy trzy kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas nadchodzącego Przystanku Woodstock. Do składu imprezy dołączyli właśnie Congo Natty, Scarecrow i Canailles.

 

 

Congo Natty - człowiek - legenda muzyki jungle. Brytyjski producent, wizjoner a nawet rewolucjonista tego gatunku muzycznego. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w latach 80. ubiegłego roku, zakładając grupę Double Trouble, a ich wydany w 1989 roku singiel ,,Just Keep Rockin" trafił na listę 20. najlepszych utworów w Wielkiej Brytanii.

W tworzonej przez nich muzyce już od pierwszych dźwięków wyczuwalna jest radość z jej tworzenia a miłość do muzyki przeplata się z gniewnymi tekstami. To wszystko sprawia, że Congo Natty jest zdecydowanie kimś więcej niż legendą. To człowiek instytucja, bojownik rewolucji, która właśnie się rozpoczęła.

W czasie występu na 21. Przystanku Woodstock artyście towarzyszyć będą legendarny wokalista Tenor Fly, a także Congo Dubz oraz Nanci & Phoebe.


Kolejna gwiazda Przystanku Woodstock- grupa Canailles to ośmioosobowa drużyna złożona z przeróżnych środowisk muzycznych: z kręgów muzyki eksperymentalnej, z zespołów garażowych i grup post-rockowych. Ostatnio zaczęli grywać na instrumentach akustycznych, tworząc skoczną mieszankę bluegrass, punka i zydeco z duchem Luizjany. 

Wydanie pierwszego longplaya na tyle dodało im skrzydeł i nakręciło ich karierę, że w ostatnim czasie wszędzie ich pełno - targi SXSW w Austin, festiwale Sakif i Generiq... a teraz21. Przystanek Woodstock!

 

 

Grupa Scarecrow, będącą kolejną kapelą, która pojawi się na Małej Scenie, zabierze Was do świata, w którym blues i hip-hop stanowią jedność. Ten niedający się zaszufladkować w żaden sposób zespół stworzył w swojej muzyce mieszankę dźwięków śpiewanych na amerykańskich polach bawełny na początku ubiegłego wieku z urbanistycznymi melodiami wielkich miast lat 80.

 

 

Dotychczas ogłoszonymi gwiazdami, 21. Przystanku Woodstock są: Eluveitie, Shaka Ponk, Within Temptation oraz Black Label Society. Impreza odbędzie się w dniach 30 lipca- 1 sierpnia, jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję