Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Sheppard i Parkway Drive na Orange Warsaw Festival.

Zgłoś nadużycie
Zespoły Sheppard i Parkway Drive dołączyły do składu Orange Warsaw Festival 2015.

 

Grupa Sheppard została założona w 2009 roku w Brisbane, jednak to rok 2014 stał się czasem w którym ich kariera nabrała prawdziwego rozpędu i zaczęli być oni być rozpoznawani przez szersze grono odbiorców w wielu krajach. Na rozwój ich kariery w dużym stopniu wpłynęło wydanie debiutanckiego albumu ,,Bombs Away", który ukazał się 11 lipca 2014 roku i od razu znalazł się na drugim miejscu australijskiej listy sprzedaży ARIA.

Drugi singiel z tego krążka ,, Geronimo" zyskał ogromną popularność nie tylko w ich rodzimej Australii , ale spowodował, że są oni dzisiaj znani i chętnie słuchani w Niemczech, Włoszech, Austrii, Nowej Zelandii i oczywiście w Polsce. Singel czterokrotnie pokrył się platyną, łącznie sprzedając się w 280 tysięcy egzemplarzy. Zespół został również nominowany do australijskich ARIA Music Awards.

 

Drugi ogłoszony zespół - Parkway Drive prezentuje już nieco cięższą odmianę muzyki czyli metalocore, będący ich australijską odpowiedzią na nową falę amerykańskiego metalu, który zdominował trasy koncertowe takie jak Ozzfest, Vans Warped Tour czy Rockstar Mayhem.  Ich chwytliwe riffy w połączeniu z wokalem porywają do zabawy publiczność na kilku kontynentach. Obecnie zespół jest określany jako jedna z najważniejszych kapel współczesnego metalu. Obecnie grupa pracuje nad swoim piątym albumem, którego premiera ma odbyć się latem 2015, więc jest szansa, że właśnie na Orange Warsaw Festival, usłyszymy pochodzący z niego materiał.

 

Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.
Wcześniej udział w imprezie potwierdzili: The Chemical Brothers, Asking Alexandria, Mela Koteluk i Kadebostany. 

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję