Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Major Lazer wyda dwa nowe albumy w 2015 roku.

Zgłoś nadużycie
Mamy kolejną dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Major Lazer. Grupa planuje w przyszłym roku wydać aż dwa swoje nowe albumy.

 

 

Trio Major Lazer w ostatnim czasie rozpieszcza swoich fanów w Polsce. Po niedawno ogłoszonych trzech występach The Jillionare w styczniu przyszłego roku, teraz dowiadujemy się, że grupa ma w swoich planach na przyszły rok wydanie dwóch nowiutkich albumów, z których jeden jest już gotowy.

 

 

Te znakomite informacje zdradził sam Diplo, który w jednym z wywiadów zapowiedział, że 2015 rok przyniesie dwa nowe krążki od Major Lazer, spośród których premiera pierwszego z nich ma odbyć się już w lutym, na drugi zaś przyjdzie nam poczekać prawdopodobnie do września, jeżeli tylko nie będzie żadnych opóźnień, jak w przypadku ostatniego albumu ,,Free The Universe".

Jak jednak potwierdził sam Diplo, data lutowej premiery nie jest zagrożona, bowiem cały materiał, który ma znaleźć się na tym krążku jest już całkowicie zmiksowany i zmasterowany.


Przypominamy, że już w styczniu reprezentant grupy - The Jillionare zawita do Polski i trzykrotnie zagra w klubach:
29.01 - Sfinks700, Sopot
30.01 - Kwadrat, Kraków
31.01 - SQ, PoznańKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję