Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Kasabian headlinerem Open'era 2015.

Zgłoś nadużycie
Grupa powraca na festiwal po 5 latach jako healdiner imprezy!

 

Chociaż nigdy nie chcieli zostać zespołem indie-rockowym, to właśnie taka klasyfikacja do nich przylgnęła, ale nie ukrywają, że wolą aby ich muzykę określać ,,rockiem przyszłości" .

Dzięki swojej umiejętności łączenia brytyjskiego przywiązania do rocka ze współczesnymi trendami muzycznymi odnieśli wielki sukces komercyjny a ich albumy lądują na szczytach list przebojów i przynoszą kolejne nagrody od Brit Awards po statuetki NME.

Grupa Kasabian słynie ze swoich występów na żywo podczas największych festiwalach świata jak np. Glastonbury i bez problemu wyprzedają największe hale świata jak londyńskie O2 , dlatego nie mogło ich zabraknąć podczas Open'era 2015!

Ich przygoda z muzyką rozpoczęła się w 1997 roku i chociaż nagranie debiutanckiego albumu zajęło im kilka lat to warto było czekać, bowiem krążek przyniósł nam tak znakomite utwory jak „Processed Beats", „Reason Is Treason" i „Club Foot" oraz był tym co nadało ich karierze prawdziwego pędu, który trwa do dzisiaj.


Ich drugi album przyniósł im jeszcze większe grono zwolenników i zadebiutował na szzycie brytyjskiej listy przebojów. Równie dużym sukcesem, uhonorowanym wieloma nagrodami, m.in Mercury Prize okazał się trzeci album grupy Kasabian zatytułowany ,,West Ryder Pauper Lunatic Asylum" a pochodzący z niego numer ,,Fire" stał się nawet hymnem Premier League.

Rok 2011 stał się swego rodzaju udowodnieniem, że grupa wchodzi w nowy etap swojej działalności i właściwym dla nich miejscem stają się wielkie festiwale i światowe areny a wydany krążek „Velociraptor" stał się tylko tego potwierdzeniem.

Rok 2014 udowodnił, że Kasabian znakomicie czują się na scenie muzycznej i pozwolili sobie na wydanie nieco ekscentrycznego albumu, na okładce którego pojawił się tylko czas trwania piosenek czyli ,,48:13". Ten ostatni krążek, że grupa nadal świetnie trzyma swój poziom, chociaż zaczyna spoglądać w coraz to nowszych kierunkach. Album (czwarty z rzędu!) znalazł się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów, a magazyn NME obwołał niedawno Kasabian grupą roku.

Open'er 2015 odbędzie się w dniach 1-4 lipca na terenie lotniska Gdynia- Kosakowo. Swój występ na imprezie potwierdzili już:
ALT-J
Jonny Greenwood & London Contemporary Orchestra
St. Vincent

Bilety Early Bird w specjalnej cenie w sprzedaży już tylko do 15 stycznia (lub do wyczerpania puli). Dostępne na www.altersklep.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro i eBilet.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję