Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

2014 rokiem .... pośladków.

Zgłoś nadużycie
Patrząc na to, co w minionym roku działo się w świecie muzyki, można stwierdzić, że trend, który pozwolił CNN i innym portalom uznać rok 2013 rokiem pupy ma się bardzo bardzo i zyskuje coraz większą popularność, co sprawia, że już drugi rok z rzędu będzie czasem, gdzie pośladki zajmują centralne miejsce.

 

Najgłośniejszą sprawą z tego kręgu w minionym roku stały się oczywiście pośladki Nicki Minaj.
Pokaźnych rozmiarów pupa zagościła nie tylko na okładce singla ,,Anaconda" robiąc niemałe zamieszanie w sieci i stając się tematem niezliczonej ilości memów, ale także stała się głównym tematem kawałka ,,Anaconda", którego głównym tematem nie jest co innego jak właśnie poruszanie pośladkami.

 

Od pokazywania pośladków nie stroniła także Jennifer Lopez, która nie tylko zaskoczyła wielu swoim zmysłowym tańcem z towarzystwem Iggy Azalei w klipie do ,,Booty", ale także narobiła sporo zamieszania klipem do numeru ,,Papi" w którym pojawiły się nagie, męskie pośladki.

 

Pośladkowej modzie uległa także Beyonce, która niedawno przedstawiła amatorski klip do ,,7/11"w którym jakże mogłoby być inaczej dużą rolę gra właśnie jej pupa.

 

Modzie na twerkowanie uległy również nieco mniej doświadczone artystki jak Taylor Swift, której oberwało się po uszach za klip do ,,Shake It Off" od Diplo, nieszczędzącego jej złośliwych słów.

 

 

Jak wiadomo moda dotyczy każdego, bez względu na rozmiar, więc jej wpływowi poddała się również Meghan Trainor, która pomimo swojego słodkiego, nieco nawet cukierkowego stylu bycia niezbyt pasuje do powszechnie panującego wizerunku twerkującej dziewczyny. Ale w końcu utarte granice są po to aby je przekraczać, więc każdy może...

 

Odchodząc od światowych trendów, zajrzymy jeszcze na polskie podwórko, gdzie również dotarła moda na twerking, który w swoim klipie do kawałka ,,Slavica" wykorzystali Donatan i Cleo.

 

 

Na koniec pozostaje tylko postawić pytanie, czy 2015 będzie kolejnym rokiem, gdzie nie zabraknie nam w muzyce tematu pośladków? Dzisiaj trudno cokolwiek przewidywać, ale wiadomo, że tylna część ciała jest w kulturze dobrym środkiem promocji a nieco kontrowersji i zamieszania wokół własnej osoby, też zawsze się przyda, żeby nie pozostać niezauważonym, także o ile moda na pośladki minie, to na pewno pojawi się jakiś nowy trend, który sprawi, że ludzie będą interesować się określonymi klipami . W końcu show must go on!

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję