Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Anastacia z koncertem w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Wiosną przyszłego roku artystka zagra koncert w warszawskim klubie Stodoła.

Show będącą połączeniem umiejętności wokalnych i tanecznych Anastacii odbędzie się 18 kwietnia w klubie Stodoła w Warszawie.

Prawdziwy rozkwit kariery Anastacii przypada na pierwsze lata obecnego stulecia. Niestety znakomite plany i coraz większą popularność zahamowała niespodziewana choroba - rak piersi, który spowodował, że artystka musiała zejść ze sceny i zająć się swoim zdrowiem. Pomimo dobrych rokowań i chwilowego zwycięstwa, które pozwoliło jej wrócić na scenę, niestety Anastacia ponownie poinformowała o wznowieniu choroby i musiała odwołać trasę koncertową.
Jednak artystka nie przerywa swojej przygody z muzyką i w tym roku wydała krążek ,,Resurrection" , który będzie promować podczas koncertu w Warszawie.

Sprzedaż biletów startuje 23 grudnia o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: Prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Sprzedaż będzie również prowadzona poprzez stronę Stodola.pl oraz w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10).Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję