Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Jack Daniel's Tree

Zgłoś nadużycie
Co roku Destylarnia Jack Daniel’s obdarowuje mieszkańców Lynchburga choinką stworzoną ze 140 beczek po naszej whiskey. Jest to prezent, którym obdarowujemy wszystkich tych, którzy gromadzą się wokół Barrel Tree, aby słać w świat przesłanie, że nieważne co jest pod choinką, ale kto jest wokół niej.

 

 

Nie mieszkamy w Lynchburgu, nie mogliśmy udekorować tamtejszej Barrel Tree wraz z mieszkańcami Lynchburga. Ale chcieliśmy poczuć się jak w Tennessee,szczególnie teraz, w tym wyjątkowym momencie poprzedzającym najpiękniejszy czas w roku.

To dzięki obecności Przyjaciół Jack'a spędziliśmy go w gronie wyjątkowych osób, z którymi stworzyliśmy nasze własne Barrel Tree. Nie mieliśmy beczek Jack Daniel's. Mieliśmy za to prawdziwą choinkę! Udekorowaliśmy
ją pięknymi ozdobami, wykonanymi własnoręcznie z materiałów Jack Daniel's.

Dziękujemy Wam za wyjątkowe spotkanie w gronie Przyjaciół. To Wasza obecność sprawiła, że poczuliśmy atmosferę nadchodzących Świąt i po raz kolejny przekonaliśmy się, że najlepszym prezentem jaki możemy otrzymać, to wspólnie spędzony czas.

Jest nam niezwykle miło, że podczas tego długiego, zimowego wieczoru delektowaliście się naszym zimowym ponczem Winter Jack oraz drinkami na zimę: Hot Tennessee Toddy , Tennessee Heat, Winter Gentle Tea, a także Gentleman Responsibility - bezalkoholowym mocktailem, którego smakiem można delektować się przy każdej okazji.

            Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję