Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Najbardziej wyczekiwane płyty 2015 roku.

Zgłoś nadużycie
Znamy już sporą ilość gwiazd, które na 2015 rok zapowiedziały premierę swojego nowego krążka. Sprawdźcie, kto może nas w tym roku zaskoczyć i zrobić nieco zamieszania na listach przebojów.

 

ADELE
O jej powrocie na scenę muzyczną mówi się już od dłuższego czasu, a w ostatnim czasie pogłoski te nabrały znacznie na sile i wiele wskazuje na to, że staną się one w końcu rzeczywistością właśnie w 2015 roku i Adele wyda nową płytę, zatytułowaną prawdopodobnie ,,25" na której mają znaleźć się zupełnie nowe klimaty muzyczne i zamiast ckliwych ballad mamy usłyszeć bardziej pozytywne i żywiołowe utwory. Już dzisiaj przewiduje się, że krążek może stać się jedną z najlepiej sprzedających się płyt 2015 roku.

 

 

MADONNA
Wiemy już, że nowy krążek Madonny będzie nosił tytuł ,,Rebel Heart" ukaże się już w marcu, a sama jego zawartość już zdążyła wywołać sporo zamieszania jeszcze w 2014 roku, za sprawą wycieku do sieci wielu utworów (a kto czy i nie wszystkich), które znajdą się na zapowiadanym krążku. Całą sprawę sama Madonna nazwała cyfrowym terroryzmem i postanowiła przyspieszyć datę premiery. Próbkę tego co znajdzie się na krążku możecie posłuchać poniżej.

 

 

The Prodigy - "The Day Is My Enemy"

Po kilkuletniej przerwie w 2015 roku do gry wraca grupa The Prodigy, która zapowiedziała już wydanie albumu ,,The Day Is My Enemy" na którym znajdą się m.in takie utwory jak ,,Nasty Nasty", "Beyond The Death Ray", "Get Your Fight" oraz "Rockweiler"

 

 

RIHANNA

Nastroje przed pojawieniem się kolejnego krążka wokalistki są systematycznie podgrzewane przez nią samą poprzez niespodziewane spotkania z fanami czy umieszczanie w sieci kolejnych zapowiedzi nowych kawałków. Wszystko to ma stanowić dobrą kampanię promocyjną przed ukazaniem się krążka, który ukaże się w tym roku i prawdopodobnie będzie nosił tytuł ,,#R8"

 

 

Faith No More

Po 18 latach milczenia wszyscy fani grupy nareszcie doczekają się kolejnego krążka od tej kapeli, która pojawi się na sklepowych półkach w kwietniu.

 

 

Justin Bieber
Chociaż na razie niewiele wiemy na temat nowego krążka idola nastolatek, to jednak on sam potwierdził, że w 2015 roku doczekamy się zupełnie nowego materiału.

 

 

The Black Eyed Peas
Na 2015 rok szykuje się również wielki come back kapeli Black Eyed Peas co niedawno oficjalnie potwierdził sam Will.i.am.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję