Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Off Festival ogłasza pierwsze gwiazdy!

Zgłoś nadużycie
Skład tegorocznej edycji OFF Festivalu otwierają grupy Run The Jewels, Sunn O))) i The Julie Ruin, a także Jacek Sienkiewicz, GirlBand i Kristen.

 

Run The Jewels  

sensacja hip-hopowej sceny ostatnich lat oraz autorzy najlepszego krążka z muzyką tego gatunku w 2014 roku zatytułowanego po prostu "Run The Jewels 2" a ich muzyka jest już dzisiaj często nazywana hip-hopem przyszłości.

 

Sunn O)))

Grupa będąca przedstawicielem drone metalu będącą najgłośniejszym (dosłownie i w przenośni) projektem Stephena O'Malleya, łącząca w swojej twórczości metal z elementami ambientu i noise'u. Grupa ma już na swoim koncie 6 albumów, spośród których ostatni, zatytułowany ,,Monoliths & Dimensions" został wydany w 2009 roku, zaś w październiku ubiegłego roku wydali wspólne dzieło ze Scottem Walkerem pt. "Soused".

 

 

The Julie Ruin

Jeżeli macie ochotę zobaczyć prawdziwą ,,punkówę" to musicie pojawić się na występie tej grupy, której przewodniczy Kathleen Hanna, o której nakręcono już film zatytułowany nie inaczej jak właśnie ,,Punkówa". Artystka jest już znana z takich zespołów jak Bikini Kill czy Le Tigre. Grupa miała już wystąpić na zeszłorocznej edycji imprezy, jednak ze względu na problemy zdrowotne wokalistki koncert został odwołany. Grupa ma do tej pory na swoim koncie na razie jeden album zatytułowany "Run Fast", który ukazał się we wrześniu 2013 roku.

 

 

Jacek Sienkiewicz
Jeden z gigantów polskiej sceny elektronicznej a zarazem mbasador w klubach całego świata. W swojej twórczości inspiruje się sceną Detroit i Chicago, którą przenosi do naszej Warszawy i Berlina, tworząc nowe, oryginalne oblicze muzyki techno.

Dziś może pochwalić się współpracą z największymi - jego płyty wychodzą w Cocoon, labelu należącym do Svena Vatha, niemieckiej legendy elektroniki - ale nie zapomina korzeniach, w swojej wytwórni Recognition promując młodych, obiecujących artystów.

Występował już na najważniejszych światowych imprezach z ambitną muzyką taneczną, a teraz z radością powitamy go na OFF Festivalu.

 

 

Kristen

Niedoceniani weterani polskiej sceny niezależnej, którzy od niemal 20 lat grają muzykę na pograniczu garażowego rocka i muzyki improwizowanej. Ich siódmy album „The Secret Map" imponuje dojrzałością i wszechstronnością, jaką niewielu artystów, nie tylko polskich, może się pochwalić.

 


Girl Band
Grupa tworzona przez czterech mężczyzn, których muzyka przywraca wiarę w noise rocka a zarazem przyprawia niemalże o utratę słuchu.
Na koncie mają trzy entuzjastycznie przyjęte (i dawno wyprzedane) single, w planach - pełnowymiarowy debiut. Oraz koncert na OFFie.

 

 

Impreza odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia w Katowicach. Bilety są dostępne w OFF sklepie w cenie 200 zł.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję