Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

DRUMY – nowy cykl imprez dla wielbicieli drum'n'bass.

Zgłoś nadużycie
Wielbiciele drum'n'bass z Krakowa i nie tylko przybywajcie! Klub Fabryka rozpoczyna nowy, autorski cykl imprez, który będzie promował najlepsze brzmienia z tego gatunku.

 

Pierwsza impreza z tego cyklu odbędzie się 23 stycznia, jednak jak zapewniają organizatorzy, już dzisiaj powinniśmy przygotować się na coś więcej niż zwykłą imprezę. Gwiazdą tego wieczoru będzie S.P.Y., który wystąpi wraz z Youthstar'em a zgromadzonym gościom towarzyszyć będą specjalnie tworzone wizualizacje, których autorem będzie JQM. Jako support wystąpią Lazy Bitches (DJ Push & MC Jean), WaxVax & K-Size, Gretzky, Kazus, Drry.

Impreza startuje o 21:00, bilety w przedsprzedaży dostępne na biletomat.pl w cenie 45 zł, w dniu imprezy 55 zł.


S.P.Y to jeden z ulubionych producentów DJ Hype'a. Podbój świata połamanych dźwięków rozpoczął w 2005 roku swoim pierwszym wydawnictwem dla Metalheadz, które powstało w zaledwie 6 miesięcy przy użyciu najprostszego sprzętu. Obecnie artysta wydaje w legendarnym Hospital Records, które opublikowało dwa albumy artysty. Pierwsze LP "What The Future Holds" otrzymało nagrodę za najlepszy album 2012 roku w dorocznym zestawieniu Drum & Bass Arena. Sukces albumu pociągnął za sobą występy na całym świecie - od Australii po Rosję. Niezależnie od miejsca w trakcie swoich setów S.P.Y łączy ze sobą tradycje drum'n'bass i świeże brzmienia gatunku. Drugi długogrający krążek S.P.Y "Back to basics" ukazał się w 2014 roku. Podwójne LP czerpie inspiracje z mroczniejszych obszarów drum'n'bass. Przy albumie S.P.Y współpracował z takimi artystami jak Total Science czy Grimm.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję