Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kolejna parodia reklamy Justina Biebera u Calvina Kleina

Zgłoś nadużycie
Udział Justina Biebera w reklamie bielizny Calvina Kleina stał się tematem szeroko komentowanym w mediach. Na ten temat w sieci ożyła już cała masa memów, a tym razem sprawa stała się znakomitym materiałem do nagrania przez amerykańską telewizję parodii słynnej już reklamy.

 

Piosenkarza tym razem wyśmiano w amerykańskim show Saturday Night Live, w trakcie którego wyemitowano parodię reklamy Calvina Kleina, z udziałem podstawionych aktorów udających Justina Biebera oraz Larę Stone.

Bieber w tej parodii jest przedstawiony jako rozpieszczony nastolatek z wypchanymi bokserkami, zachowujący się jak dzieciak, ale próbujący udawać dorosłego, co zaznacza już na samym początku z dumą stwierdzając ,,Teraz jestem dorosły".

Co ciekawe parodia reklamy przypadła do gustu samemu Bieberowi, który na Twitterze skomentował ją stwierdzając: ,,dobrze zagrane. Lol."

Parodię reklamy możecie zobaczyć poniżej.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję