Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Hozier wystąpi na Open'erze!

Zgłoś nadużycie
Jedno z największych muzycznych odkryć ubiegłego roku po raz pierwszy w Polsce! Jego utwór „Take Me To Church” to niekwestionowany przebój ostatnich kilku miesięcy i nie ma obecnie popularniejszego utworu w polskich stacjach radiowych.

 

Zaczęło się w jego rodzimej Irlandii, gdzie nagranie oraz towarzysząca mu epka ukazały się jeszcze w 2013 roku. Potem przyszła pora na Europę i wreszcie na Stany Zjednoczone. Nie ma kraju, w którym Hozier nie dotarłby na podium list przebojów i list sprzedaży, od Billboardu przez UK Top 40.

Wszystko dzięki utworowi, który jest głosem protestu wobec praktyk Kościoła katolickiego, ale stał się także sprzeciwem wobec nowego, homofobicznego i opresyjnego prawa w Rosji, zakazującego „propagowania nietradycyjnych relacji seksualnych .

„Piosenka narodziła się z poglądu, że dziecko, już gdy się rodzi, rodzi się w grzechu. Więc zanim staniesz się kobietą czy mężczyzną-gejem, Kościół katolicki już skreśla cię jako osobę, jako kogoś grzesznego, kogoś, kto powinien wstydzić się samego siebie i błagać o wybaczenie. Chciałem mówić o seksie jako o celebracji życia; niewiele rzeczy jest tak ludzkich, jak akt miłosny".

Nagranie, które w ciągu roku zrobiło z Hoziera wielką gwiazdę znalazło się na jego debiutanckim albumie, zatytułowanym po prostu „Hozier". Płyta ukazała się we wrześniu ubiegłego roku i co naturalne, znalazła tysiące nabywców. Nic dziwnego, że tego lata Hozier znajdzie się w gronie artystów, których festiwalowy koncert należy do tych najbardziej oczekiwanych. Publiczność Open'era 4 lipca będzie usatysfakcjonowana.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję