Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Zagraj na Electronic Beats Festival.

Zgłoś nadużycie
Weź udział w konkursie i zostań jedną z gwiazd tegorocznego Electronic Beats Festivalu.

 

Organizatorzy imprezy ogłosili, że podczas tegorocznej edycji wystąpią Metronomy, Gilles Peterson, Highasakite, Motor City Drum Ensamble i Adi Ulamnsky. Teraz ogłosili konkurs, dzięki któremu DJ-e, którzy wezmą w nim udział będą mogli stanąć u boku tych gwiazd i zaprezentować swoją twórczość.


Electronic Beats Festival już od ponad dekady promuje nie tylko dobrze znanych muzyków, ale również tych którzy są dopiero na początku swojej artystycznej drogi, co umożliwia ogłoszony właśnie konkurs.

Szczegóły oraz regulamin na www.t-mobile-music.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 lutego, do północy. DJ, którego propozycja najbardziej spodoba się jurorom zostanie zaproszony do wystąpienia w ramach kolejnego Electronic Beats Festival, który odbędzie się w Warszawie 27 lutego.
Bilety na warszawski festiwal można kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem strony: www.electronicbeats.net, a także w sieci www.eBilet.pl oraz w kasie klubu Palladium i salonach Empik, Saturn i Media Markt.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję