Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Dave Matthews Band wystąpi w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Grupa jesienią tego roku zagra swój pierwszy koncert w Polsce, który już dzisiaj jest określany jako jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2015 roku.

 

Koncert odbędzie się 28 października w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena. Organizatorem wydarzenia będą agencja Prestige MJM oraz operator hali Ergo Arena.

Grupa powstała w 1991 roku i w przeciągu pierwszej dekady swojego istnienia zrobiła prawdziwą furorę, sprzedając miliony płyt i występując dla tysięcy fanów na całym świecie. Muzyka amerykańskiej formacji to perfekcyjne połączenie jazzu, folku, funku oraz popu.

Największą popularność przyniósł im album "Before These Crowded Streets wydany w 1998 roku, który zadebiutował na pierwszym miejscu Billboardu i zyskał status sześciokrotnej platyny.

Grupa znana jest ze swoich szczególnych, bliskich relacji z fanami a ich szczególną formą rzadko spotykaną wśród innych artystów jest całkowite przyzwolenie na nagrywanie ich występów na żywo i udostępnianie ich w Internecie.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży 13 lutego o godzinie 10:00 i będzie można je nabywać w serwisie eventim.pl.

Warto również podkreślić, że na wszystkich fanów zespołu, którzy zdecydują się na zakup biletu, czeka duża niespodzianka! Każdy z nich będzie mógł pobrać pięć wyjątkowych utworów live w wykonaniu amerykańskiej grupy. W przypadku biletów elektronicznych, odpowiedni link zostanie przesłany drogą mailową wraz z potwierdzeniem zakupu. Link lub QR Code znajdzie się także na wejściówkach przesyłanych pocztą tradycyjną.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję