Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Zostań rezydentem na Ibizie z Burn Residency.

Zgłoś nadużycie
Właśnie rusza kolejna, czwarta już edycja popularnego konkursu dla utalentowanych DJ-ów organizowanego przez markę Burn.

 

Jeżeli Twoim marzeniem jest zdobycie rezydentury na Ibizie, to właśnie dzięki temu konkursowi jego spełnienie może stać się możliwe na wyciągniecie ręki.

Burn Residency to największy globalny konkurs dla utalentowanych DJ-ów dający im szansę na wielki skok w ich karierze. Na tegorocznego zwycięzcę czeka kontrakt o wartości 100 000 euro i rezydentura w największych klubach Ibizy!

Wszystko co musisz zrobić to tylko przygotowanie oryginalnego setu o długości około 15-20 minut, który załadujesz za pomocą specjalnej aplikacji na facebooku -> https://apps.facebook.com/burnresidency/

 

Zbierz jak najwięcej like'ów od swoich fanów, by Twój kawałek znalazł sie pośród 20% najpopularniejszych mixów z Polski, które w finale oceni jury złożone z uznanych autorytetów muzyki elektronicznej.

Autorzy najlepszych pięciu mixów, wybranych przez jury, zmierzą się podczas mix-offu, podczas którego ostatecznie zostanie wyłoniony polski zwycięzca. Finaliści z poszczególnych krajów pojadą tego lata na jedyny w swoim rodzaju burn Residency bootcamp na osławionej Ibizie, gdzie zmierzą się z serią wyzwań, wezmą udział w warsztatach i wykładach, które w poprzednich edycjach prowadzili m.in. Carl Cox, Pete Tong, Maceo Plex, Solomun i wielu innych. Trzech Djów, którzy zachwycą mentorów, zostaną rezydentami w najlepszych klubach Ibizy na całe lato. Na koniec sezonu najlepszy z nich otrzyma kontrakt o wartości 100 000 euro!

 

Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś i podbij Ibizę! -> https://apps.facebook.com/burnresidency/

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję