Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Bacardi odkrywa nowe oblicze.

Zgłoś nadużycie
4 lutego, w dniu „Święta Założyciela” marki BACARDÍ i w 153. rocznicę powstania najlepiej sprzedającego się na świecie rumu, firma postanowiła przygotować dla swoich fanów i miłośników dobrej zabawy wyjątkowy prezent. Już wkrótce do sklepów, najlepszych barów i klubów na całym świecie, w tym także do Polski, trafią butelki kultowego rumu BACARDÍ w odświeżonym designie.

 

Nowe butelki rumu BACARDÍ osadzają niezwykłe dziedzictwo BACARDÍ w sercach i umysłach współczesnego konsumenta, łącząc w sobie pasję, kunszt oraz nieposkromionego ducha założycieli firmy. Butelki mają bardziej nowoczesny kształt ale silnie nawiązują do historii BACARDÍ. Odświeżone zostały etykiety, oznaczenia jakościowe, a na opakowaniach znalazło się również całkiem nowe logo.

Logo BACARDÍ - nietoperz, które oznacza szczęście, zdrowie i jedność rodziny, zainspirowane zostało oryginalnymi, ręcznie rysowanymi wzorami nietoperzy BACARDÍ z początku XX wieku. Powrócono również do klasycznych hiszpańskich nazw poszczególnych rodzajów rumu: Superior, Gold i Black są ponownie nazywane Carta Blanca, Carta Oro oraz Carta Negra. Każda nowa butelka posiada swój własny, niepowtarzalny ornament, zawiera wybrany fakt z historii życia rodziny BACARDÍ, opis walorów smakowych i propozycję podania. Ponadto, wszystkie etykiety wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu włókien trzciny, które są produktem ubocznym wytwarzania rumu. Ukoronowaniem nowego designu są ręcznie skrojone czcionki, nawiązujące do tych oryginalnych z epoki Art Deco, umieszczone na ścianach El Edificio BACARDÍ, czyli byłej siedziby biura sprzedaży marki i jednocześnie kultowego baru w Hawanie, na Kubie.

 

Wprowadzeniu na rynek nowych butelek BACARDÍ towarzyszy film , który ożywia nieposkromioną pasję przy tworzeniu rumu BACARDÍ.

 

Rum BACARDÍ w nowej szacie graficznej dostępny będzie w całej Polsce od marca 2015 roku.

Zmiany w wyglądzie butelek rumu BACARDÍ, są pierwszym krokiem planu pełniejszego zaangażowania konsumentów w poszukiwanie własnych pasji, który firma Bacardi - Martini Sp. z o.o. zamierza uruchomić w 2015 roku. Przygotujcie się na więcej niesamowitych i nieposkromionych wiadomości z BACARDÍ i odwiedźcie stronę www.bacardi.com lub fanpejdża https://www.facebook.com/BacardiPolska

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję