Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Illusion i Lipali na Przystanku Woodstock.

Zgłoś nadużycie
Tegoroczny Przystanek Woodstock rozpocznie Illusion wraz z gośćmi!

 

Chociaż kapela Illusion powstała trzy lata przed pierwszą edycją Przystanku Woodstock, to jednak nie wiedzieć czemu, jeszcze nigdy nie grała na tej imprezie.

Koncert rozpoczynający każdy festiwal jest chyba momentem najbardziej wyczekiwanym przez publiczność, dlatego też w tym roku to właśnie fani grupy Illusion mogą czuć się szczególnie usatysfakcjonowani. Grupa ta,jak na prawdę mało która zasłużyła sobie na miano legendy polskiego rocka, bowiem to właśnie oni grali w latach 90. ubiegłego stulecia najlepsze rockowe koncerty. W trakcie swojej działalności grupa szła jak burza nagrywając w ciągu pięciu 5 lat - 5 kultowych albumów, ostatecznie zawieszając swoją działalność pod koniec lat 90. Na szczęście ubiegły rok przyniósł ich powrót do muzycznego świata a legenda okazała się jak najbardziej żywa, co doskonale udowodnili płytą „Opowieści" zamkając usta wszystkim niedowiarkom.

Pierwszego dnia festiwalu usłyszymy też drugi zespół „Lipy". Lipali w rozszerzonym, czteroosobowym składzie wystąpi późnym wieczorem na Małej Scenie. Zagrają utwory z nowej, zaplanowanej na ten rok płyty i stare kawałki w nowym brzmieniu, bo wykonane w czterech.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję