Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kolejna Klubowa Noc już za nami.

Zgłoś nadużycie
Kolejna edycja największej klubowej imprezy w Polsce przeszła już do historii. W miniony piątek – 13 lutego w niemal 50 klubach w czterech miastach Polski – Bydgoszczy, Toruniu, Poznaniu i Warszawie na imprezach w różnych klimatach muzycznych bawiły się tysiące imprezowiczów.

 

Niezmiernie nam miło, że uczestnicy Klubowej Nocy - czyli Wy jak zwykle nie zawiedliście, sprawiając, że już wraz ze startem imprezy kluby solidnie się wypełniły, a z każdej kolejną minutą było Was coraz więcej wypełniając lokale po brzegi. Fotorelacji z imprezy w poszczególnych klubach możecie już szukać na naszej stronie.

 

Wielkie dzięki, że po raz kolejny byliście z nami i pamiętajcie, że już niedługo zorganizujemy dla Was kolejną edycję Klubowej Nocy. Śledźcie naszą stronę internetową oraz profile klubowa.pl i Klubowej Nocy na facebooku, gdzie będziemy Was informować o przygotowaniach do kolejnej edycji imprezy.

 

Do zobaczenia podczas kolejnej Klubowej Nocy!

 

KN1

KN2

KN3

kn4

kn5

kn6Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję