Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nocna scena na Spring Break.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy kolejne atrakcje jakie czekają na nas podczas najbliższej, drugiej edycji Spring Break, która odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia w Poznaniu.

 

Podczas imprezy w piątek oraz sobotę (24 i 25 kwietnia) działać będzie specjalna, nocna scena pod patronatem Red Bull MOBILE Collect. Wystartuje ona w momencie, gdy większość występów w innych salach koncertowych dobiegnie już końca.

Na dwóch scenach i trzech poziomach w Projekcie Lab czekają nas występy live oraz DJ sety znanych i mniej znanych artystów pośród których znaleźli się m.in. Małe Miasta, Night Marks Electric Trio, Czarny HIFI, Michał Lewicki, Naphta, Galus, Szatt oraz Rysy, a swoje DJ sety przedstawią Tom Encore, Bartosz Winczewski, Łukasz Kowalka, Józef, Thostey, Mooryc, Groh, Buszkers, Sonnenberg oraz The Phantom.

 

 

Wstęp na nocną sceną w Projekt Lab gwarantować będą karnety na Spring Break. Na uczestników programu Red Bull MOBILE Collect czekają ekskluzywne opcje wejścia, więcej informacji: www.redbullmobilecollect.com

Bilety na imprezę cieszą się dużym powodzeniem, dlatego warto się pospieszyć, zanim ich pula się wyczerpie. Trzydniowe karnety w cenie 79 zł są dostępne na www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn, a także w punktach stacjonarnych w Poznaniu: kasie Centrum Kultury Zamek, Centrum Informacji Miejskiej, Rock Long Lucku i Carton Shopie.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję