Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Electronic Beats Festival ogłasza ostatnich artystów.

Zgłoś nadużycie
Line-up najbliższej edycji Electronic Beats Festival zasiliła właśnie grupa Oxford Drama oraz zwycięzcy konkursu dla DJ-ów: Diffriend i Wah Wah.

 

Oxford Drama to duet, który jest obecny na scenie muzycznej od zaledwie roku, jednak pomimo tak krótkiego czasu mają oni na swoim koncie już całkiem spory dorobek w postaci EP-ki ,,Oxford Drama", będącej zbiorem tego co udało im się nagrać w ciągu pierwszych dwóch miesięcy działalności oraz wydaną w styczniu nakładem Brennnessel Records EP-kę ,,Fluctuations".

 

Jak sami twierdzą ich muzyki nie da się jednoznacznie zdefiniować rozmieszczając ją w szerokich granicach od alternatywy do trip-hopu. Nieważne jednak, gdzie ich muzyka zostanie zakwalifikowana, przez wielu są dzisiaj określani jako przyszłość i nadzieja polskiej elektroniki. To co wyróżnia ich od wielu innych zespołów, to fakt, że podczas koncertów, cały materiał wykonują na żywo rezygnując z laptopa na scenie.

 

Podczas imprezy wystąpią zwycięzcy konkursu dla DJ-ów, którymi według wyboru dokonanego przez jury zostali Diffriend, który rozgrzeje publiczność w klubie Basen oraz Wah Wah, który zjamie się oprawą muzyczną między koncertami w klubie Palladium.

 

Electronic Beats Festival odbędzie się 27 lutego. Wszystkie bilety combo, umożliwiające wstęp do obu kluów zostały już wyprzedane. Obecnie w sprzedaży dostępne są tylko bilety do klubu Basen w cenie 30 zł, gdzie zagrają Gilles Peterson, Motor City Drum Ensamble i Oxford Drama. Bilety można nabyć za pośrednictwem stron www.electronicbeats.net oraz ebilet.pl a także w salonach Empik, Saturn i Media Markt.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję