Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Jessie Ware ponownie zagra w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Artystka dołączyła właśnie do składu tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim.

 

Jessie Ware nazywana często księżniczką popu i nową Sade zagra na imprezie w jej przedostatnim dniu tzn. 19 czerwca. Jej popularność w naszym kraju została potwierdzona już kilkukrotnie, kiedy to jej wszystkie koncerty wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Wielką popularność tej artystce przyniósł wydany w 2012 album ,,Devotion",  który przyniósł przeboje takie jak „Running" czy „Wildest Moments". Jessie Ware na Live Festival Oświęcim zaśpiewa m.in. przeboje ze swej drugiej płyty, zatytułowanej "Tough Love" , w tym światowy hit "Say You Love Me" napisany wspólnie z Edem Sheeranem. Drugi krążek Jessie Ware potwierdził jej zainteresowania klasycznym soulem, a jednocześnie najnowszymi trendami w muzyce pop. Piosenka „Meet Me In The Middle" trafiła też na ścieżkę dźwiękową filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya", który przebojem zdobywa kina na całym świecie.

Do składu Festiwalu dołączył także zespół LemON, który zagra na imprezie w jej ostatnim dniu- 20 czerwca. Mimo, że wykonywana przez nic muzyka wydaje się być nietuzinkowa i nieoczywista, to jednak odnieśli oni w Polsce spory sukces, zarówno ich debiutancki album, jak i wydany w zeszłym roku ,,Scarlett" pokrył się platyną, wszystkie ich koncerty wyprzedawane są do ostatnich miejsc, a każdy kolejny nowy kawałek zyskuje sporą popularność w błyskawicznym tempie.

Organizatorzy imprezy ujawnili także, że całość festiwalu zamknie specjalny koncert ,,Europa przeciwko wojnie". W roli ambasadora i gospodarza koncertu wystąpi Goran Bregović, a wśród jego gości pojawi się m.in. Kayah, z którą bałkański artysta zagra pierwszy od 16 lat wspólny koncert!

Bilety na LFO2015 są dostępne w promocyjnych cenach (od 129 zł) tylko do 2 marca, natomiast dwudniowe karnety (od 229 zł) - do 31 marca. Potem ceny będą rosnąć w miarę zbliżania się daty festiwalu.
Tegoroczną nowością są specjalne pakiety rodzinne. Bilet jednodniowy 2 + 1 (dwójka dorosłych, jedno dziecko do 10 r. życia) kosztuje 342 zł, natomiast 2 + 2 (dwoje dorosłych, dwoje dzieci do 10 r. życia) - 387 zł. Bilety rodzinne są dostępne wyłącznie w pierwszym okresie sprzedaży (do 2 marca).
Szczegółowy harmonogram sprzedaży oraz ceny biletów i karnetów są dostępne na stronie www.lifefestival.pl w zakładce "Kup bilet".

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję