Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Znamy trzech kolejnych artystów Open'era.

Zgłoś nadużycie
W ramach tygodnia ogłoszeń polskich artystów Open'era poznaliśmy trzech kolejnych artystów, którzy wystąpią na imprezie. Do line-upu imprezy dołączyli: Curly Heads, Domowe Melodie oraz Natalia Przybysz.

 

Dawid Podsiadło powraca na Open'era, tym razem ze swoją macierzystą formacją - Curly Heads, która przerwała najbardziej burzliwy okres w jego karierze solwej i w zeszłym roku powróciła z nowym albumem ,,Ruby Dress Skinny Dog", która w błyskawicznym tempie pokryła się złotem.

 

Kolejnym artystą, jakiego będzie można usłyszeć na festiwalu jest grupa Domowe Melodie, która będzie promowała swój drugi studyjny album zatytułowany ,,3" wydany w grudniu ubiegłego roku.

Zespół mieliśmy już okazję usłyszeć na ubiegłorocznym Open'erze, kiedy to występował on w zastępstwie grupy The Dumplings.

 

Skład tegorocznego Open'era swoją obecnością zasila także Natalia Przybysz, znana głównie z zespołu Sistars oraz projektów solowych. Na festiwalu artystka będzie promować album ,,Prąd", którego premiera odbyła się w listopadzie 2014 roku.

 

Udział w festiwalu Open'er potwierdzili już: Faithless, Major Lazer, Alt-J, Chet Faker, Django Django, Eagles Of Death Metal, Flume, Hozier, Jonny Greenwood, José González, Kasabian, Kendrick Lamar, Modest Mouse, Of Monsters And Men, Refused, St. Vincent, Swans, The Dumplings, Thurston Moore, Tom Odell.

 

 

Karnety i bilety:

Karnet 4-dniowy - 550 zł
Karnet 4-dniowy + pole namiotowe - 630 zł
Karnet weekendowy - 350 zł
Bilety jednodniowe - 207 zł

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję