Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Years & Years i Julia Marcell na Open'erze.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy dwie kolejne gwiazdy, które zagrają podczas tegorocznej edycji Open'era.

 

Years & Years to grupa trzech lodyńczyków zauważonych w gronie debiutantów ubiegłego roku, którzy znaleźli się na szczycie zestawienia Sounds of... organizowanego przez BBC. Do ich sukcesu w świecie muzycznym w dużej mierze z pewnością przyczyniła się także współpraca ze znanym francuskim labelem Kitsuné , dzięki czemu znaleźli się w gronie takich artystów jak La Roux czy Klaxons , którzy swoje pierwsze kroki stawiali również w tej firmie. Obecnie Anglicy podpisali kontrakt z inną, dużą wytwórnią, która wydaje ich EP-ki a medialen zamieszanie jakie obecnie wokół nich powstało przypomina nieco czasy, kiedy to Disclosure debiutowali na scenie.
W muzyce tworzonej przez Years & Years można usłyszeć silne wpływy house lat 90 w połączeniu z synthpopową elektroniką i wokalem R&B z tego okresu.

Nieco wcześniej niż na Open'erze grupę Years & Years będzie można zobaczyć na poznańskim Spring Break, który odbędzie się już w kwietniu.

 

Do ekipy tegorocznego Open'era dołączyła również Julia Marcell, która będzie na imprezie promować swój najnowszy album ,,Sentiments", który został wydany w październiku 2014 roku. Artystka już na swoim koncie także album ,, June", za który została nagrodzona m.in. Fryderyka oraz EP-kę "Storm".

 

Udział w festiwalu potwierdzili również: Faithless, Major Lazer, Alt-J, Chet Faker, Django Django, Eagles Of Death Metal, Flume, Hozier, Jonny Greenwood, José González, Kasabian, Kendrick Lamar, Modest Mouse, Of Monsters And Men, Refused, St. Vincent, Swans, The Dumplings, Thurston Moore, Tom Odell, Fisz i Emade, Curly Heads, Domowe Melodie i Natalia Przybysz. Impreza odbędzie się w Gdyni, w dniach 1-4 lipca.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję