Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Instytut Energetyki: Znamy wszystkich artystów imprezy.

Zgłoś nadużycie
Znamy już wszystkich artystów, którzy zagrają podczas kwietniowej imprezy w Instytucie Energetyki, która powraca na imprezową mapę stolicy.

 

Ta kultowa impreza przed dekadą cieszyła się ogromną popularnością zarówno za sprawą artystów jacy tam występowali jak też nietypowej i ciekawej lokalizacji - Instytucie Badawczym Energetyki przy ul Mory 8 w Warszawie, gdzie znajdują się m.in generatory piorunów, które były kiedyś wykorzystywane podczas imprez.

 

Po kilkuletniej przerwie impreza powraca 10 kwietnia do stolicy i tej samej lokalizacji a jej headlinerami będą: jeden z pionierów berlińskiego techno - Sven Vath oraz jedna z najpopularniejszych DJ-ek - Nina Kraviz.

Poza nimi na imprezie zagrają również Matador- dobrze znany DJ m.in. ze swojego występu podczas Audioriver gdzie zaprezentował solidną dawkę swojego techno oraz Mark Fanciulli i Larix.

 

Za całą imprezą stoi projekt I Say- zupełnie nowa marka , która w organizowanych eventach łączy klubowe klimaty i festiwalowym rozmachem, co zapowiada niezłą imprezę.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję