Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Orange Warsaw Festival: nowa scena i kolejni artyści na imprezie.

Zgłoś nadużycie
Orange Warsaw Festival rozkręca się coraz mocniej. Właśnie ujawniono kolejne szczegóły imprezy oraz kolejną pulę artystów.

 

Pierwszą ogłoszoną niespodzianką jest pojawienie się na imprezie trzeciej sceny. Ujawniono także, że w trakcie całego Orange Warsaw Festival usłyszymy aż 49 artystów, spośród których ogłoszono kolejnych sześciu.

 

Do line-upu dołączyli właśnie: Gooral, który zagra w pierwszym dniu imprezy (12 czerwca), Carrion i Coria wystąpią w sobotę, 13 czerwca, a Cosovel, Lari Lu oraz K Bleax pojawią się w ostatnim dniu imprezy- 14 czerwca.

 

GOORAL to producent muzyczny i pionier w łączeniu muzyki elektronicznej z tradycyjnymi, góralskimi melodiami. Znakiem rozpoznawczym muzyki Goorala jest ogromna energia, która najbardziej uwydatnia się podczas jego występów na żywo. Przepis na tą energię oparty jest na świeżych, unikatowych połączeniach różnych tradycji muzycznych. Tego nie możecie przegapić!


CARRION - na swoim koncie mają cztery bardzo dobrze przyjęte albumy, spośród których ostatni - ,,Dla idei" został wydany w październiku ubiegłego roku. Znalazło się na nim 11 mocno rockowych utworów, zaprawionych bezkompromisowymi tekstami. Płyta jest czwartym albumem zespołu, ale pierwszym z nowym wokalistą Kamilem Pietruszewskim, którego umiejętność opowiadania o zwykłych rzeczach za pomocą wielowymiarowych przenośni, wniosła do zespołu dodatkową wartość.

CORIA - połączenie byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria i charyzmatycznego wokalisty Tomasza Mrozka. Grupę wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Zespół wydał album Teoria Splątania dzięki wytwórni Metal Mind Productions. Krążek ten został uznany poprzez serwis Heavyrock i jego czytelników za najlepszy Polskie wydawnictwo 2014 roku.

COSOVEL to zespół grający eksperymentalny pop, którego utwory są przetłumaczonymi na języki polski i angielski tekstami słoweńskiego poety, Srecko Kosovela. Formacja ma na swoim koncie niezwykle ciepło przyjętą EPkę Live in Studio oraz kilkadziesiąt koncertów w klubach i na festiwalach. Autorką muzyki i słów jest Izolda Sorenson (ex Julia Marcell, Drekoty), której w występach na żywo towarzyszą basista Aleks Polak i perkusista Jose Manuel Alban Juarez.

LARI LU jest charyzmatyczną wokalistką o natychmiast rozpoznawalnym głosie i oryginalnej muzycznej frazie, a także autorką poruszających tekstów w języku polskim. Brzmieniowo, album 11, którym artystka zadebiutowała jesienią 2014 roku, jest ciekawym połączeniem nowoczesnej elektroniki z perkusją i rzadkimi instrumentami akustycznymi. Oryginalne aranżacje wraz z ekspresyjnymi aranżacjami wokalnymi nieco wymykają się tradycyjnym kategoriom muzycznym indie czy electro pop. Tworzy nową, własną kategorię, której stylistycznie najbliżej do artystów takich jak Lamb, Apparat, Bonobo, Björk, czy niektórych produkcji wydawnictwa NEXTPOP.

K BLEAX to tajemnicza postać, która właśnie wychodzi z podziemia. Komponuje z daleka i skutecznie ukrywa informacje na swój temat. Przedstawia nowe spojrzenie na muzykę dark ambient. Obecnie jest w europejskiej trasie z legendą brytyjskiego trip-hopu - Tricky oraz jest tuż przed wydaniem debiutanckiego krążka Legal Worldwide.

 

Dotychczas ogłoszeni wykonawcy to Muse, The Chemical Brothers, Incubus, Noel Gallagher's High Flying Birds, Bastille, Mark Ronson (DJ Set), Hey, Nosowska, Paloma Faith, Parkway Drive, Papa Roach, Three Days Grace, Asking Alexandria, Mela Koteluk, Łąki Łan, Gooral, Wolf Alice, Sheppard, Kamp!, Kadebostany, Birth of Joy, Carrion, Coria, Cosovel, Lari Lu oraz K Bleax.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję