Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Przystanek Woodstock znów ogłasza!

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy trzech kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji, 21. Przystanku Woodstock, który odbędzie się w dniach 30 lipca- 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Do składu imprezy tym razem dołączyli: (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day.

 

 

(Hed)p.e to kalifornijscy pionierzy hardcore'u, którzy w świecie muzycznym działają już od dziesięciu lat i w tym czasie odnieśli już niejeden sukces. (Hed)p.e na dobre zagłębiło się w teorię Nowego Porządku Świata i postawiło sobie za cel obalić ten porządek dzięki swojej hardcorowej sile. Chociaż ich pierwsze albumy kierowały się w stronę rock'n'rollowego stylu, to jednak po odrodzeniu stali się oni pionierami ruchu który to właśnie młodość, aktywność i zmiany w zastanym świecie stawiają na pierwszym miejscu. Ich najnowszy album za sprawą swoich ciężkich, ciemnych riffów i głębokich, solidnych rytmów - jak zawsze stawia ich w muzycznej awangardzie.

 

 

GrubSon to postać dobrze znana w świecie polskiej muzyki. W latach 2003-2004 wydał pierwszy solowy nielegal "N.O.C." (Nowiny Osiedle Chrabowa). Płyta prezentuje eklektyczne oblicze GrubSona - można było usłyszeć na niej rap, ruffneck czy dancehall - produkcją muzyki także zajął się on sam. Dzięki płycie muzyk zaczął coraz więcej koncertować.
Do tej pory wydał doskonale przyjęte albumy "O.R.S.". Dzięki singlom "Nowa fala" , "Coś więcej niż muzyka" , który w niespełna pół roku pokrył się platyną oraz ,,Gruby Brzuch" z DJ-em - BRK

To właśnie współpraca z BRK przyczyniła się do powstania koncertowego kolektywu, który obecnie tworzą: GrubSon, DJ BRK (wokal, gramofony), Jarecki (wokal) oraz zespół SANEPID: Robert Cichy (gitara elektryczna, gitara akustyczna), Grzegorz Posłuszny (gitara basowa), Łukasz Bzowski (instrumenty klawiszowe), Michał Maliński (perkusja). Na 4 marca została zaplanowana premiera kolejnego solowego albumu GrubSona, który nosi tytuł „Holizm".

Zespół Big Day powstał w Olsztynie w 1992 roku. Od początku jego istnienia filarami są Ania Zalewska i Marcin Ciurapiński a ich muzyka określana jest mianem przebojowego rocka nawiązującego do tradycji lat 60-tych, oraz gitarowej muzyki angielskiej z lat 90-tych. Jednak z czasem Big Day pokazał, że posiada własny, wypracowany styl - po prostu styl zespołu Big Day. Mają na koncie osiem wydanych płyt autorskich i jeden album „Best of" w cyklu „Niepokonani", które rozeszły się w niemal półmilionowym nakładzie.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję