Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Znamy pierwszą gwiazdę Reggaeland 2015.

Zgłoś nadużycie
Nadszedł czas na pierwsze ogłoszenia festiwalu Reggaeland. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą imprezy został Popcaan.

 

Popcaan to obecnie jeden z najważniejszych przedstawicieli jamajskiej sceny dancehallowej, który w ubiegłym roku wydał swój debiutancki album ,,Where We Come From" a pochodzący z niego singiel ,,Everything Nice" spotkał się z dużym zainteresowaniem, czego najlepszym dowodem jest 7 milionów odsłon na YouTubie.

 

W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja festiwalu Reggaland, w związku z czym możemy się spodziewać większej niż zwykle liczby czekających na nas atrakcji, które będą sukcesywnie ogłaszane- zapowiada nowy dyrektor artystyczny festiwalu Darek Malejonek.

Niezmienna pozostaje idea Festiwalu jaką jest popularyzacja muzyki reaggae i jej licznych odmian. Nie zabraknie zatem spokojnych rytmów roots, reaggae czy dub, jak również energetycznego ragga, dancehall czy jungle. Na Festiwalu znajdą coś dla siebie także miłośnicy najstarszych odmian muzyki korzennej, czyli ska i rocksteady.

 

Reggalenad 2015 odbędzie się w dniach 10-11 lipca, jak zawsze w Płocku na plaży nad Wisłą.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję