Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Die Antwoord na Open'erze.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy kolejnego, 31. już artystę w line- upie tegorocznego Open'era którym została grupa Die Atwoord.

 

Kiedy rozpoczynali swoją przygodę z muzyką niewielu wierzyło w to, że mogą oni odnieść sukces, często wróżąc im przelotną, krótkotrwałą karierę, która przeminie tak szybko jak moda. Oni jednak udowodnili wszystkim jak bardzo się mylili, bowiem dzisiaj, po 6 latach od wydania ich debiutanckiego krążka, mają na swoim koncie 3 płyty, tysiące fanów oraz silną pozycję w świecie muzycznym pozwalającą im być w pierwszym rzędzie ogłoszeń na najważniejszych festiwalach.

Kluczem do ich sukcesu, stała się ich wykonywana muzyka- na wskroś nowoczesna, czerpiąca z hip-hopu i mocniejszych gatunków elektroniki w połączeniu z brutalnym rapem Ninjy koresponduje i przejaskrawionymi melodeklamacjami Yo-Landi. Taka mieszanka sprawdziła się zarówno na debiutanckim „$O$", jak i dwóch kolejnych płytach, które ukazywały się nakładem założonej przez zespół wytwórni. Ta najnowsza - "Donker Mag" - okazała się największym komercyjnym sukcesem w historii zespołu.

Udział w festiwalu Open'er potwierdzili już: Faithless, Major Lazer, Alt-J, Chet Faker, Django Django, Eagles Of Death Metal, Flume, Hozier, Jonny Greenwood, José González, Kasabian, Kendrick Lamar, Modest Mouse, Of Monsters And Men, Refused, St. Vincent, Swans, The Dumplings, Thurston Moore, Tom Odell, Fisz i Emade, Curly Heads, Domowe Melodie i Natalia Przybysz, Julia Marcell, Years & Years, A$AP Rocky, Father John Misty i D'Angelo.

 

Karnety i bilety:

Karnet 4-dniowy - 550 zł
Karnet 4-dniowy + pole namiotowe - 630 zł
Karnet weekendowy - 350 zł
Bilety jednodniowe - 207 zł

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję