Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Wooded Festival ogłasza pierwsze nazwiska!

Zgłoś nadużycie
Czas na pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią na pierwszej edycji Wooded Festival 2015. Zagrają m.in. Mathew Jonson live, Catz 'n Dogz, Natu live, Marco Resmann i Mark Henning a swój showcase na festiwalu zapowiedział m.in. słynny berliński klub Watergate!

 

Organizatorzy Wooded Festival trzymali swych fanów w sporym napięciu, dawkując informacje związane z pierwszą edycją festiwalu. Najpierw, pod koniec lutego ujawniając uroczą miejscówka przy Zamku w Leśnicy - teraz, zdradzając pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią 13 czerwca na Wooded Festival 2015. Nie przeszkodziło to jednak wyprzedać prawie dwóch pul biletów. Pierwsza skończyła się w zaledwie 36 minut, druga jest już na wyczerpaniu.

Pierwsze nazwiska potwierdzają wysokie aspiracje muzyczne organizatorów festiwalu. - Chcemy zapraszać artystów, z których muzyką jesteśmy w jakiś sposób emocjonalnie związani - tłumaczy Alex Kubaczewski, rzecznik festiwalu - pragniemy wyraźne zaznaczyć 3 rodzaje występów na scenie głównej Wooded Festival, gdzie będziemy mogli posłuchać zarówno zapierających dech w piersiach koncertów, jak i występów live artystów światowej klasy a na deser znakomitych DJ'ów ze sceny House i Techno. - dodaje Kubaczewski.

Mathew Jonson live to rzecz, którą usłyszeć powinien każdy fan elektroniki. Ten fenomenalny artysta wkłada dużo serca zarówno w swoje występy solo jak i w projekty, które tworzy m.in. Modern Deep Left Quartet i Cobblestone Jazz. Występ Jonsona będzie częścią showcase'u berlińskiego klubu Watergate, który wzmocni swą osobą jego rezydent - Marco Resmann, doskonały DJ i częsty gość najlepszych europejskich festiwali.

Jednym z pierwszych artystów zagranicznych, z którymi nawiązaliśmy kontakt jeśli chodzi o Wooded był m.in. Mark Henning. To niezwykle utalentowany producent - po jego numery sięgają takie gwiazdy jak: Ricardo Villalobos, Luciano, Richie Hawtin czy też Loco Dice ale również doskonały DJ.

Swój specjalny set zagrają uwielbiani we Wrocławiu występujący w podwójnej roli, jako współorganizatorzy i DJ'e - Catz 'n Dogz. Będzie to ich pierwszy występ po wydaniu trzeciego albumu Basic Colour Theory, który światło dzienne ujrzy w maju, a już po wypuszczeniu pierwszego singla tydzień temu zyskał miano przełomowego! To wyjątkowa okazja by posłuchać Wojtka i Grzegorza w festiwalowych okolicznościach w Polsce!

To jednak nie koniec atrakcji. - W ramach części koncertowej, zaprosiliśmy na występ Natalię Przybysz - Natu, której koncerty zbierają doskonałe recenzje w całym kraju. Jesteśmy wielkimi fanami jej twórczości, swój talent po raz kolejny udowodniła ostatnim albumem, stąd jasnym dla nas było, że Natu musi zagrać na Wooded Festival! - mówi Kubaczewski i dodaje - To nie ostatni ogłoszony przez nas koncert!

Pragniemy umiejętnie rozłożyć emocje związane zarówno z festiwalem jak i muzyką na nim graną. Stąd część dzienna, wieczorna i nocno-poranna, tak by każdy odnalazł coś dla siebie. Ale to nie wszystko. Powstanie również druga scena, na której swój showcase będzie miał m.in. warszawski projekt Coxy, wypełniający największe kluby stolicy. Ich unikatowe podejście do organizacji imprez i wyróżnianie się na klubowym rynku, spowodowało że zaprosiliśmy tę inicjatywę na Dolny Śląsk. W ramach Coxy Showcase zagrają jedni z najciekawszych polskich przedstawicieli elektroniki SLG live i Kuba Sojka live - reprezentanci C&C Bookings!

Całość dzisiejszych ogłoszeń zamyka DJ Schwa, często występujący w berlińskich klubach, przebywający obecnie na tournee po Azji i Austarli ale przede wszystkim aktywnie działający jako promotor imprez w Pradze. Organizatorzy chcą bowiem kierować wrocławski Wooded Festival również do zagranicznych klubowczów m.in. z Czech.

Bilety można zamawiać za pośrednictwem bileterii Biletomat.pl. Pierwsza pula została wyprzedana, druga jest już na wyczerpaniu. Radzimy nie zwlekać z zakupem biletów gdyż rozchodzą się bardzo szybko, a ilość miejsc będzie ograniczona.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję