Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Decapitated i Roan na Przystanku Woodstock.

Zgłoś nadużycie
Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy zagrają w trakcie tegorocznego Przystanku Woodstock. Do składu imprezy dołączyły właśnie zespoły Decapitated i Roan.

 

Decapitated to mistrzowie polskiego technical death metalu. Podczas swojej ponaddwudziestoletniej kariery Decapitated wydali sześć albumów studyjnych które zalicza się do najbardziej wpływowych wydawnictw metalowych XXI wieku.


Nagrywanie ich najnowszego dzieła, albumu „Blood Mantra" okazało się dla muzyków Decapitated zadaniem niezwykle wymagającym, ponieważ nigdy wcześniej nie podjęli się stworzenia piosenek tak wymagających pod względem muzycznym. Na nowym albumie zespół kolejny raz podniósł muzyczną poprzeczkę, łącząc różne style i brzmienia.


Pomysłowość melodii i techniczna sprawność pomogły Decapitated zyskać szacunek kolegów po fachu oraz rzeszę oddanych fanów. Vogg, który jest muzycznym mózgiem grupy, tworzy kawałki charakteryzujące się gwałtownymi tempami, przytłaczającymi riffami i zapadających w pamięć gitarowymi solówkami - wszystko to macie szansę usłyszeć na Przystanku Woodstock!


Zespół Roan powstał maju 1991 roku. Już w tym samym roku miał miejsce pierwszy poważny sukces zespołu - jedna z głównych nagród na Festiwalu w Jarocinie a Zbyszek Man mając wtedy niespełna 17 lat otrzymał nagrodę dla najlepszego wokalisty. W 1992 roku wraz z zespołem Zdrowa Woda rozpoczynają jako pierwsi granie dla tworzącej się Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Roan ma na swoim koncie 6 płyt i ponad 1000 zagranych koncertów, występy na festiwalach w Polsce i nie tylko. W 2006 niespodziewanie, zostali zaproszeni na koncerty do Chin. Występowali dla studentów, głównie w aulach uniwersyteckich. Przygoda w Kraju Środka trwa do dzisiaj a fani i media chińskie określają Roan jako ambasadorów muzyki rockowej.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję