Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

M.I.A. powraca z kolejną nowością.

Zgłoś nadużycie
Zupełnie nieoczekiwanie, bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi M.I.A. Udostępniła w sieci swój nowy utwór, którego możecie posłuchać już teraz na klubowa.pl!

 

Kawałek nosi tytuł ,,Can See Can Do" i poza energetyczną muzyką niesie też ze sobą nieco polityczny wydźwięk dzięki czemu już dzisiaj możemy spodziewać się, że znajdą się tacy, którzy będą mieli coś przeciwko niemu, jak to zwykle z politycznymi sprawami bywa.

 

 

Przy okazji publikacji kawałka M.I.A. zdradziła również, że podczas tegorocznych wakacji możemy spodziewać się większej ilości jej nowych utworów, co pozwala przypuszczać, że szykuje nam się kolejny krążek od tej artystki, na który nadeszła już zresztą pora, bowiem jej ostatni album ,,Matangi" został wydany w listopadzie 2013 roku, okazując się jednym z najlepszych wydawnictw tego roku według magazynu ,,Time". Miejmy nadzieję, że jeżeli szykuje nam się nowy krążek od M.I.A. powtórzy on sukces swojego poprzednika.

 

Nowego numeru od M.I.A. ,,Can See Can Do" możecie posłuchać poniżej.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję