Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Karolina Czarnecka i jej ,,Wagina". Kolejny hit internetu?

Zgłoś nadużycie
Karolina Czarnecka- ta sama która zasłynęła wykonaniem ,,Hera Koka Hasz, LSD”, znów zadziwia a niektórych może nawet i szokuje. W sieci pojawił się jej nowy klip zatytułowany ,,Wagina”, który możecie zobaczyć już teraz na klubowa.pl.

 

Utwór ,,Wagina" Karolina Czarnecka wykonuje razem z Ireną Melcer z którą tworzy duet Nimfetki. Kawałek ,,Wagina" ma być prezentem od Karoliny Czarneckiej dla wszystkich pań z okazji ich niedawno obchodzonego święta, przynajmniej tak wynika z wpisu jaki towarzyszył usostępnionemu kawałkowi na facebookowym profilu Karoliny, gdzie przeczytamy ,,Żeby nie było, że obiecanki cycanki macanki... Niespodzianka!".

Sam klip nie przedstawia sobą nic szczególnego, prezentując nam podrygujące dziewczyny na tle zrożnicowanego tła społecznego - od warszawskich ulic z bezdomnymi w tle, poprzez siłownię z trenującymi tam mężczyznami aż do sex shopu z pin up girl.

Zobaczcie sami czy ,,Wagina" przebija ,,Hera Koka Hasz, LSD" i ma szansę podbić interenet.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję