Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Line up Red Bull Music Academy rośnie w siłę. Kolejni artyści ogłoszeni!

Zgłoś nadużycie
Znamy kolejnych artystów, którzy pojawią się na Red Bull Music Academy Weekender Warsaw, który odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia.

 

Tym razem do składu imprezy dołączyli: Beat Spacek, Andy Votel, Nick Hook, Cid Rim oraz Michał Lewicki.

Steve Spacek jest aktywny na scenie elektronicznej od ponad 15 lat. Brytyjski producent uprawia basowe eksperymenty - od współpracy z artystami takimi jak legendarny J Dilla, po Africa HiTech - projekt współtworzony przez siebie z Markiem Pritchardem. Nowy album wydany pod aliasem Beat Spacek, ukazał się nakładem Ninja Tune, co tylko potwierdza jego wysoką formę.

Andy Votel to rzecz można człowiek orkiestra- poszukiwacz, producent i wydawca w jednym, a prowadzona przez niego wytwórnia wskrzesza prawdziwe perły muzyki niemal z całego świata. Jego występ na Red Bull Music Academy Weekender będzie sporą dawką inspiracji dla publiczności.

Nick Hook to producent mający na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak m.in. Run The Jewels, Azealia Banks a zarazem nieposkromiony DJ.

Cid Rim, przedstawiciel austriackiej muzyki to artysta, którego twórczość wymyka się wszelkim stylistycznym szufladkom. Niemniej jednak został on doceniony przez samego Gilles'a Petersona.

Polską reprezentację na imprezie tym razem zasila debiutujący właśnie albumem ,,Ton" Michał Lewicki, z którego materiał usłyszymy na imprezie.

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję