Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

I Say ze Svenem Vathem i Niną Kraviz przeniesione.

Zgłoś nadużycie
I Say zmienia lokalizację. Impreza, której głównymi gwiazdami będą Sven Vath i Nina Kraviz została przeniesiona z dotychczas planowanego Instytutu Energetyki do Praskiej Drukarni.

 

Zmiana lokalizacji jest spowodowana przedłużającymi się badaniami w Instytucie Energetyki, które mogą nie skończyć do planowanego dnia imprezy, czyli do 10 kwietnia, dlatego organizatorzy aby nie ryzykować Waszym komfortem zdecydowali się na przeniesienie wydarzenia w inne miejsce.

Oficjalne oświadczenie organizatora w tej sprawie możecie przeczytać poniżej.

I Say', powiadamy, odbędzie się - to pewne. Nic nie jest w stanie tego zatrzymać. Zmieniamy miejsce, a za lokalizacyjne zamieszanie już na wstępie pokornie bijemy się w piersi. Przyczyna miejscówkowej roszady nie leży jednak po naszej stronie. Badania naukowe trwające w Instytucie Energetyki przedłużają się na tyle, że nie dostaliśmy gwarancji ich zakończenia do dnia imprezy. Nie możemy ryzykować Waszym komfortem, dlatego już teraz uruchamiamy upgrade lokalizacji.
Zabieramy się za drukowanie elektronicznego wydarzenia roku w Praskiej Drukarni przy ulicy Mińskiej 65. Transfer na wschodnią stronę Wisły warty jest zachodu. Nowy namiar to ponad 4000 metrów kwadratowych niebywale wyjątkowych przestrzeni, które dotychczas nie miały okazji zostać przetestowane tak potężną elektroniką. Poznacie się z tymi murami po raz pierwszy i na pewno zrobicie na sobie dobre wrażenie. Przenosiny do Praskiej Drukarni otworzyły możliwość stworzenia drugiej sceny, z czego skwapliwie skorzystamy.
Dodatkowa sala to nie jedyny bonus - lada moment startuje konkurs na naszym fan page'u w którym do wygrania będzie wyjazd na Cocoon In The Park w Leeds!
Krótko mówiąc, spotykamy się definitywnie 10 kwietnia w Praskiej Drukarni. Gwarantujemy dwie sceny, after party w ISKRA Pole Mokotowskie z bezpłatnym dojazdem, jeszcze więcej mocnych atrakcji i konkretny line-up w miejscu o iście warehouse'owym klimacie, powiadamy. 'I Say'.
Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję