Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Open'er: Disclosure, The Vaccines, Kaytranada i Nervy dołączają do składu.

Zgłoś nadużycie
Elektroniczny duet ze specjalnym koncertem, rockowy kwartet z Londynu, niezwykle kreatywny producent i wyjątkowy projekt na polskiej scenie – oto nowi wykonawcy na Open’erze!

 

Disclosure to doskonale znany dziś duet braci wykonujących muzykę elektroniczną, jednak w momencie kiedy, stawiali oni pierwsze kroki w świecie muzyki nikt nie spodziewał takiego sukcesu, łącznie z braćmi Lawrence, którzy otwarcie przyznali to w wywiadzie udzielonym w ubiegłym roku dla Billboardu, mówiąc ,,Myśleliśmy, że "Latch" jest zbyt dziwaczne do radia i za mało klubowe do klubów". Dzisiaj wiemy już doskonale jak bardzo się mylili i jaką popularnością cieszył się ten utwór na całym świecie, tworząc z duetu Disclosure pierwszoplanowe postacie w świecie muzyki elektronicznej. Disclosure śmiało rozpychają się pomiędzy najpopularniejszymi zespołami rockowymi i alternatywnymi, udanie zmierzając w stronę headlinerów wielu imprez. My będziemy szansę spotkać ich już 4 lipca na Open'erze, gdzie wystąpią na Main Stage zamykając ten dzień na festiwalu.

The Vaccines - zadebiutowali 4 lata temu albumem „What Did You Expect from The Vaccines?". Nim na rynek trafił ich debiut płytowy, grupa zdążyła zebrać pochlebne recenzje za swoje single, zbudować potężną grupę fanów i w kilku plebiscytach zwyciężyć jako nadzieja roku lub najlepszy debiutant. Drugi album zespołu, „Come Of Age" zadebiutował na szczycie brytyjskiej listy przebojów. Już niebawem doczekamy sie premiery ich kolejnego krążka ,,English Graffiti", wobec którego już dzisiaj fani mają wielkie oczekiwanie, dodatkowo podsycane wiadomościami od grupy, że nowy krążek przyniesie zmiany brzmienia, a więc możemy spodziewać się czegoś zupełnie nowego. Co prawda data premiery nowego krążka nie została jeszcze oficjalnie podana do wiadomości to my jednak gorąco liczymy na to, że Open'erze usłyszymy nowy materiał.

 

Kaytranada - młody producent z Montrealu, którego bezbłędne produkcje, remixy i reworki w ciągu kilku lat znalazły setki tysięcy fanów, a ta grupa wciąż rośnie.  Self-release'y przeplatane są wydawnictwami w małych wytwórniach, a remixy utworów takich gwiazd jak Beyoncé, Janet Jackson czy Pharrell pojawiają się w jego katalogu obok remixów dla JMSN czy BadBadNotGood. Ogarnięcie jego twórczości nie rzeczą łatawą, jednak możecie być pewni, że czegokolwiek nie posłuchacie, zawsze będzie to najwyższej jakości, o czym najlepeiej przekonacie się na Open'erze.


W kolejnej puli Open'erowych ogłoszeń czas na przedstawiciela polskiej sceny muzycznej, którym tym razem jest projekt Nervo, który tworzą Agim Dzeljilji, Igor Pudło i Jan Młynarski. Ich imienny album, wydany pod koniec 2014 roku, jest połączeniem oryginalnych sampli, elektronicznych syntezatorów, żywych instrumentów dętych i oczywiście bębnów. Dokładnie takie brzmienie Nervy powtórzą na Alter Stage, występując z towarzyszeniem orkiestry dętej.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję