Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Soundrive Fest ogłasza kolejnych wykonawców!

Zgłoś nadużycie
Do składu imprezy dołączyły dwa kolejne zespoły - Temples i Drenge.

 

Organizatorzy na antenie Polskiego Radia Gdańsk potwierdzili, że w dniach 3-5 września na scenie klubu B90 zobaczymy dwa brytyjskie zespoły - Temples i Drenge.

W ostatnich dniach na portalu www.soundrive.pl pojawiły się krzyżówki, w których zaszyfrowane były nazwy kolejnych artystów 4. już edycji jednego z najciekawszych, alternatywnych, polskich festiwali. W poniedziałek 16 marca, na antenie Radia Gdańsk, Arek Hronowski, organizator festiwalu, oficjalnie potwierdził, że na początku września na scenie klubu B90 zobaczymy kolejne bandy z wysp brytyjskich: Temples, nazwany przez brytyjski magazyn NME „jednym z objawień na współczesnej scenie psychodelicznej" oraz Drenge - zespół rockowy, zapowiadający na kwiecień premierę drugiego w swojej karierze krążka „Undertow".

Miesiąc temu pomysłodawcy festiwalu, za pomocą rysunkowych rebusów, ogłosili w sieci pierwszych wykonawców: Glass Animals, All We Are, East India Youth oraz Gengahr.

Karnety 3 dniowe w cenie 100zł już w sprzedaży! -> http://tickets.soundrive.pl/pl/

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję