Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Zagraj na Life Festival Oświęcim!

Zgłoś nadużycie
LIFE ON STAGE 2015 rozpoczęty! Druga edycja wyjątkowej trasy koncertowej, połączonej z konkursem, wystartowała w poniedziałek, 23 marca. Zwycięzca zagra 20 czerwca na Life Festival Oświęcim, obok m.in. UB40 oraz duetu Bregović & Kayah.

 

LIFE ON STAGE to konkurs pełen muzycznych emocji, z wyjątkowymi nagrodami dla uczestników. Oprócz nagrody głównej, występu na LFO2015, zostanie ufundowana również nagroda dodatkowa - sesja nagraniowa w Izabelin Studio.
Aby wziąć udział w konkursie, należy najpóźniej do 5 kwietnia zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej lifeonstage.onet.pl. Organizatorzy konkursu przeprowadzą selekcję zgłoszeń i zdecydują, którzy artyści przejdą do kolejnego etapu konkursu, który potrwa od 9 do 30 kwietnia. Na tym etapie rozpocznie się głosowanie publiczności - na ulubionych wykonawców będzie można oddawać głosy przez internet na platformie konkursowej oraz podczas cyklu ćwierćfinałowych koncertów LIFE ON STAGE, które odbędą się w klubach w całej Polsce.
Ćwierćfinały wyłonią 12 artystów, którzy zagrają na czterech koncertach półfinałowych, organizowanych pomiędzy 9 a 30 maja w Olsztynie (9.05), Łodzi (16.05), Wrocławiu (23.05) i Tychach (30.05).

 

Czterech zwycięzców półfinałów dostanie się do wielkiego finału, rozegranego 5 czerwca w krakowskim klubie Kwadrat. Tam jury wybierze zwycięzcę, który zagra na Life Festival Oświęcim 2015!

 

Konkurs LIFE ON STAGE, jako swoista „rozgrzewka" przed jednym z najważniejszych polskich festiwali muzycznych, organizowany jest od 2014 roku. Poprzednią edycję wygrał zespół Coria, który w 2014 r. zagrał na LFO przed m.in. słynną formacją Soundgarden.

W bogatszym z każdą edycją programie LFO w tym roku pojawi się kilkunastu artystów (m.in. UB40 feat. Ali Cambell, Astro and Mickey Virtue, Jessie Ware, Goran Bregović & Kayah & goście, Kensington, Hey i Mela Koteluk). Na stadionie MOSiR stanie dodatkowa scena. Tam również zostanie przeniesiony koncert muzyki alternatywnej Street Life, zaplanowany na czwartek, 18 czerwca.
Festiwal potrwa od 17 do 20 czerwca, a jego punktem kulminacyjnym będzie sobotni koncert „Artyści przeciwko wojnie", którego ambasadorem jest Goran Bregovic i na którym po raz pierwszy od 16 lat wystąpią wspólnie Goran Bregovic i Kayah.
Więcej informacji o festiwalu na www.lifefestival.pl.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję