Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Zagraj na Hospitality!

Zgłoś nadużycie
Jeśli w Twojej krwi płynie marzenie o byciu DJem, a w głowie gra Drum'n'Bass, agencja Illegalbreaks zaprasza do udziału w konkursie! Do zgarnięcia set otwierający imprezę pod szyldem najbardziej rozpoznawalnej marki DnB na świecie - HOSPITALITY, na której wystąpią NETSKY i LONDON ELEKTRICITY!

 

 

Event odbędzie się 18 kwietnia w gdańskim klubie B90.
Zwycięzca, który zostanie doceniony i wybrany przez legendarną wytwórnię otrzyma też 2 darmowe wejściówki dla swoich przyjaciół ;)

Zasady są proste:

1. ZGŁOSZENIE -> Już od teraz do 31 marca możecie zgłaszać swoje mixy przez soundrive.pl - instrukcja jak to zrobić na -> http://soundrive.pl/#!/B90Contest/Contest/id/7

2. GŁOSOWANIE -> Nadesłane mixy zostaną udostępnione przez nasz fanpage - na stronie wydarzenia konkursowego będziecie mogli oddać głos na swoich faworytów (1 like = 1 głos).

W piątek, 10 kwietnia, zostanie podana szczęśliwa trójka finalistów: autorzy dwóch produkcji z największą liczbą głosów oraz jednej wybranej przez jury konkursowe.
Zwycięzca, wyłoniony przez ekipę Hospital Rec (!), zostanie podany 13 kwietnia.

***

Konkurs skierowany jest do wszystkich producentów, DJów, członków kolektywów, a także tych, którzy dopiero zaczynają przygodę za deckami.

Wydarzenie konkursowe: www.facebook.com/events/612181115579735

HOSPITALITY @ Gdańsk: www.facebook.com/events/1584275618458231

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję